Galeria zdjęć

Faraglioni di Capri

WłOCHY / Campania / Capri

Zdjęcia: Capri, Campania, Faraglioni di Capri, WłOCHY
odsłon: 942 | poleca: 15 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 4 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-01-02 23:21
Data wykonania
maj 2010
Miejsce
Dodane do galerii
Italia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dokładnie tak, Newo. Zdjęcie pochodzi z tarasu w ogrodach Augusta. Niezapomniane są dla mnie wrażenia z rejsu wokół wyspy i tarasowe widoki, choć były nieco przytłumione-strasznie bolała mnie głowa od momentu wejścia na prom w Neapolu:( Dlatego podobnie, jak Ty, chętnie wróciłabym do tego miejsca. Pozdrawiam:)

zdjęcie zrobiłaś z tych ogrodów?mi się niestety nie udał tam dotrzeć,byłyśmy głodne,jadłyśmy,a grupa udała się właśnie tam,a wyspa cuuuudna,mam zamiar jeszcze tam zawitać...

Bardzo mi teraz takich widoków brakuje :)

pięknie tam :))

Mozna sie rozmarzyc...

Klasyka

Bardzo ładny ten widok

Zdjęcie przedstawia formacje skalne wypiętrzające się z morza w pobliżu cudnej Capri - wyspy "słodkiej bezczynności". Pierwsza -przyczepiona do wybrzeża nosi nazwę "Stella" (109 m wys.), najbardziej zewnętrzna (104m) - "Scopolo". W środkowej skale "Faraglione di mezzo" (81m) znajduje się otwór, przez który przepływają wycieczkowe stateczki. Przewodnicy określają to miejsce "bramą miłości":)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NAMIBIA / Park Narodowy Namib Naukluft / Pustynia Namib

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA / santo antao / droga do cova

NAMIBIA / Park Narodowy Namib Naukluft / Pustynia Namib

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl