Galeria zdjęć
Ja i Asia
TAJLANDIA / cały / Pattaya
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-01-11 09:56
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
niby gniot a ogl±dalno¶ć niezwykła. Jak to zwykle z celebrytami.!!!
no gniot...:)
:)
Atmosfera była gor±ca więc zadrżała mi ręka. Rzeczywi¶cie gniot. może zmienię.
Mi chodzi o jako¶ć zdjęcia, reportażowo pewnie byłoby ok, choć trochę kadrowanie się kłania, ale pod reportaż powinno być chociaż ostre ...
W nawi±zaniu do foto-informacji: "niebo czy piekło"
Awantura na Walkin Street wywołana oczywi¶cie przez pijanych ruskich.
Piotrzik, po co wkleiłe¶ takiego gniota ?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ja i Asia
TAJLANDIA / cały / Pattaya
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-01-11 09:56
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
niby gniot a ogl±dalno¶ć niezwykła. Jak to zwykle z celebrytami.!!!
no gniot...:)
:)
Atmosfera była gor±ca więc zadrżała mi ręka. Rzeczywi¶cie gniot. może zmienię.
Mi chodzi o jako¶ć zdjęcia, reportażowo pewnie byłoby ok, choć trochę kadrowanie się kłania, ale pod reportaż powinno być chociaż ostre ...
W nawi±zaniu do foto-informacji: "niebo czy piekło"
Awantura na Walkin Street wywołana oczywi¶cie przez pijanych ruskich.
Piotrzik, po co wkleiłe¶ takiego gniota ?
Polecaj± to zdjęcie






























