Galeria zdjęć
Przystanek w McDonald na shake :)
CZECHY / - / Pardubice
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:2 | SW:0 )
- Typ
- Hyde Park
- Data dodania
- 2013-01-30 20:10
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Zabieram się za relację z wyprawy motocyklowej i będ± dominowały zdjęcia o tejże tematyce ale oczywi¶cie pojawi± się i takie z szersz± perspektyw±.
Pozdrawiam
Szczerze mowiac to nie widze sensu takich zdjec na portalu podrozniczym. Fajnie, ze gdzies pojechaliscie ale jak juz chcieliscie fotografowac motocykle to nie mozna bylo troche scenerii uchwycic przy okazji? A tak mamy zdjecie motocykla na ulicy. W sumie takie zdjecie to i pod byle centrum handlowym w PL mozna zrobic. Bez urazy.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Przystanek w McDonald na shake :)
CZECHY / - / Pardubice
- Autor
- "> ( SO:2 | SW:0 )
- Typ
- Hyde Park
- Data dodania
- 2013-01-30 20:10
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Zabieram się za relację z wyprawy motocyklowej i będ± dominowały zdjęcia o tejże tematyce ale oczywi¶cie pojawi± się i takie z szersz± perspektyw±.
Pozdrawiam
Szczerze mowiac to nie widze sensu takich zdjec na portalu podrozniczym. Fajnie, ze gdzies pojechaliscie ale jak juz chcieliscie fotografowac motocykle to nie mozna bylo troche scenerii uchwycic przy okazji? A tak mamy zdjecie motocykla na ulicy. W sumie takie zdjecie to i pod byle centrum handlowym w PL mozna zrobic. Bez urazy.
Polecaj± to zdjęcie






























