Galeria zdjęć
W drodze na ¦nieżkę
POLSKA / Karkonosze / Karkonosze
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-07 01:24
- Data wykonania
- kwiecień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Droga PrzyjaĽni to ta któr± mog± wjeżdżać samochody a Ty szła¶ trudniejszym szlakiem. Oby dwa szlaki pięknie widać na zdjęciu; łatwy otacza szczyt łagodnie w koło a trudny to z prawej strony podej¶cie.
Jeden był zamknięty, ale szłam...nie wiem którym. Możesz się ¶miać, ale nie wiem. Nigdy nie wchodziłam wcze¶niej na ¦nieżkę bo uważałam to za trochę trywialne, ale wtedy uciekli¶my przed ¶wi±tecznym zgiełkiem z miasta i po prostu heja przed siebie. I tak jako¶ wyszło, że ¦nieżka. Pamiętam, że były takie odcinki, że musiałam złożyć kijki i i¶ć "po łańcuchach". To był kwiecień i kupa ¶niegu, niech Cię nie zmyli krótki rękaw, bo owszem słońce grzało niemiłosiernie i jak sobie opaliłam ręce do krótkich rękawków to dwa lata mi ta opalenizna nie schodziła i wszyscy się ¶miali.
Oczywi¶cie 5
Do wyboru: trudniejszy i bardziej stromy szlak czy łatwiejszy "Drog± PrzyjaĽni" ? Co wybrała¶?
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W drodze na ¦nieżkę
POLSKA / Karkonosze / Karkonosze
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-07 01:24
- Data wykonania
- kwiecień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Droga PrzyjaĽni to ta któr± mog± wjeżdżać samochody a Ty szła¶ trudniejszym szlakiem. Oby dwa szlaki pięknie widać na zdjęciu; łatwy otacza szczyt łagodnie w koło a trudny to z prawej strony podej¶cie.
Jeden był zamknięty, ale szłam...nie wiem którym. Możesz się ¶miać, ale nie wiem. Nigdy nie wchodziłam wcze¶niej na ¦nieżkę bo uważałam to za trochę trywialne, ale wtedy uciekli¶my przed ¶wi±tecznym zgiełkiem z miasta i po prostu heja przed siebie. I tak jako¶ wyszło, że ¦nieżka. Pamiętam, że były takie odcinki, że musiałam złożyć kijki i i¶ć "po łańcuchach". To był kwiecień i kupa ¶niegu, niech Cię nie zmyli krótki rękaw, bo owszem słońce grzało niemiłosiernie i jak sobie opaliłam ręce do krótkich rękawków to dwa lata mi ta opalenizna nie schodziła i wszyscy się ¶miali.
Oczywi¶cie 5
Do wyboru: trudniejszy i bardziej stromy szlak czy łatwiejszy "Drog± PrzyjaĽni" ? Co wybrała¶?






























