Galeria zdjęć

Święta rzeka

INDIE / - / Varanasi

Zdjęcia: Varanasi, Święta rzeka, INDIE
odsłon: 1382 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: 4.5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-03-17 15:55
Data wykonania
marzec 2010
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ma w sobie to coś :)

:)

wiadomo, podróże kształcą :)

haha! Też przeżyłam chwilę sławy na globie:) A zabawa zabawą, ale ja się tu naprawdę wielu rzeczy nauczyłam:)

zgadzam się.
ja tam byłem zdziwiony i zaskoczony jak dostałem pierwszą piątkę, naprawdę :)
dopiero później przyszło wzruszenie, łzy szczęścia, telefony od znajomych, dziennikarzy... ;))))
później przychodzi dystans i pozostaje to mieć znaczenie, wszystko jest tylko i wyłącznie zabawą

maszrację, też uważam że system oceniania jest bez sensu. Ale jest. A dyskusji na temat ocen było dziesiątki. Wielu userów powoływało się na dawne czasy, gdy 2 i 3 były na porządku dziennym. Ja jednak uważam że jeśli ktoś zamieszcza zdjęcia na portalu którego zasady przewidują zamieszczanie ocen, poleceń i komentarzy to wie co robi i nie powien czuć się zdziwiony aktywnością pod swoimi fotkami.

moim zdaniem ten cały system oceny punktowej nie ma sensu, nie są określone jednoznaczne kryteria, co oznacza 1,2,3 itd każdy będzie interpretował je inaczej. Sama piątka to taka trochę inna forma "polecam, lubię to, jest ok". Jeżeli chcemy wyrazić swoje zdanie o zdjęciu to faktycznie lepiej już napisać jakiś komentarz, przynajmniej będzie to zrozumiałe dla wszystkich. Oczywiście pod warunkiem, że właściciel oczekuje jakichkolwiek uwag nt swojego zdjęcia bo nie każdy może mieć na to ochotę i nie po to zamieszcza tutaj fotki...

ok, rozumiem. I chętnie widziałabym polemiki pod zdjęciami. Bo mój punkt widzenia może różnić się od opinni innych useró, w tym ludzi którzy znają się na fotografii dużo bardziej niż ja. Ja dopiero zdobywam tajniki fotografii, bardzo, bardzo powoli. Myślę, że autorzy zdjęć pod którymi taka polemika by się pojawiła też by na tym skorzystali.

nitkaska, tak jak już napisałem, nie chodziło mi o samą ocene, każda jest dobra. chodziło tylko o mały "feedback" dla autora zdjęcia, żeby mógł lepiej zrozumieć dlaczego akurat tak widzisz to zdjęcie, co byś zmieniła itd :)

cóż...jakby to powiedzieć. No po prostu oceniam to zdjęcie na 4. Przecież to nie jest zła ocena. Na dole z prawej wywaliłabym to czerwone. Wyprostowałabym z lewej ścianę. Podkreślam przy okazji, że mam duży dystans do swoich zdjęć i miło mi widzieć pod nimi piątki, ale sama sobie często postawiłabym najwyżej 4. I tak myślę, że często stawiamy piątki zdjęciom o różnej jakości technicznej. A zdjęcie zdjęciu nierówne i nasze umiejętności też. Nigdy nie oceniłabym tak samo swojego zdjęcia i zdjęcia choćby fotodraba czy Twojego, Sobi. Bo to zupełnie inny poziom. Z całą oczywiście szczerą sympatią i podziwem dla Anowi:)



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Cantabria / Północna Hiszpania

ARMENIA / Ararat / Widok z okolic Khor Virap

GRUZJA / Stolica / Stare Tbilisi

SłOWACJA / Spisz / Zamek Spiski

WALIA / Półwysep Gower, / Parkmill.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl