Galeria zdjęć
Moje Indie
INDIE / Kerala / Kerala Forest Departament
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-20 12:10
- Data wykonania
- paĽdziernik 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cóż nie widzę też koszy na ¶mieci a w takim miejscu powinny się znajdować ale z drugiej strony pamiętam jak żyłem w Anglii Hinduskie dzielnice-uwierz mi wygl±dały o niebo gorzej ale masz rację bardziej ¶wiadczy to o kulturze odwiedzaj±cych to piękne miejsce.
Zgadzam się AZAR. Ale jak tak drugi raz ogl±dam to fotkę (zapatrzyli¶my się na wodospad), to widzę :
1. oryginaln± barierkę (nie jakie¶ tam metalowe żelastwo), 2. kulturę odwiedzaj±cych to miejsce (¶mieci w zagłębieniu przy oryginalnej barierce, za stop± podróżniczki, że o butelce coca coli nie wspomnę)
Powiem Tobie Mayer szczerze że z przyjemno¶ci± zobaczyłbym to miejsce na fotce która bardziej pokazałaby wodospad-powiedzmy zrobiona z " godziny 4"
Uprzedziłe¶ mnie AZAR - to samo chciałem powiedzieć. Takie powiedzmy : Polecam na zachętę.
Przeważnie nie polecam zdjęć z autorem ale traktuję to jako powitanie na Globie.Miejsce jest warte polecenia :)
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Moje Indie
INDIE / Kerala / Kerala Forest Departament
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-20 12:10
- Data wykonania
- paĽdziernik 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cóż nie widzę też koszy na ¶mieci a w takim miejscu powinny się znajdować ale z drugiej strony pamiętam jak żyłem w Anglii Hinduskie dzielnice-uwierz mi wygl±dały o niebo gorzej ale masz rację bardziej ¶wiadczy to o kulturze odwiedzaj±cych to piękne miejsce.
Zgadzam się AZAR. Ale jak tak drugi raz ogl±dam to fotkę (zapatrzyli¶my się na wodospad), to widzę :
1. oryginaln± barierkę (nie jakie¶ tam metalowe żelastwo), 2. kulturę odwiedzaj±cych to miejsce (¶mieci w zagłębieniu przy oryginalnej barierce, za stop± podróżniczki, że o butelce coca coli nie wspomnę)
Powiem Tobie Mayer szczerze że z przyjemno¶ci± zobaczyłbym to miejsce na fotce która bardziej pokazałaby wodospad-powiedzmy zrobiona z " godziny 4"
Uprzedziłe¶ mnie AZAR - to samo chciałem powiedzieć. Takie powiedzmy : Polecam na zachętę.
Przeważnie nie polecam zdjęć z autorem ale traktuję to jako powitanie na Globie.Miejsce jest warte polecenia :)

























