Galeria zdjęć

Wśród kolorowych skał

JORDANIA / Petra / Skalne miasto

Zdjęcia: Skalne miasto, Petra, Wśród kolorowych skał, JORDANIA
odsłon: 880 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-03-25 23:42
Data wykonania
wrzesień 2007

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ja też wam bardzo dużo fotek z osobami ale potrafię (chociaż nie za bardzo)usunąć osobę w photoshopie. Jak się dobrze przyjrzeć niektórym zdjęciom to można zauważyć.

Na całości jestem ja więc zepsute to było dawno - nie myślałam, że będę na tym portalu

Wyłaniająca się Petra. Ciekawy kadr

Szkoda, że nie dałeś(aś) fotki w całości. To jest prawdopodobnie KHAZNEH – zwana przez Beduinów „Skarbcem Faraona” – wykuta w skale piętrowa budowla powstała ok. I-II w. n.e

" Petra (z gr. πέτρα "petra", skała; arabski: البتراء, al-Bitrā) to obecnie ruiny miasta Nabatejczyków, znajdujące się w południowo-zachodniej Jordanii. Położona jest w skalnej dolinie, do której prowadzi jedna wąska droga wśród skał – wąwóz As-Sik. Petra słynie z licznych budowli wykutych w skałach. W czasach antycznych, w okresie od III w. p.n.e. do I w. n.e., miasto przeżywało czasy swojej świetności, będąc stolicą królestwa Nabatejczyków. Sami Nabatejczycy zwali Petrę Rqm (Rakmu), co oznacza "wielobarwna"." http://pl.wikipedia.org/wiki/Petra_%28Jordania%29

Cudowne dzieło ludzkich rąk wpisane na światową listę Unesco.

świetny pomysł

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / świętokrzyskie / Tokarnia

POLSKA / Bieszczady / Łopienka

ROSJA / Moskwa / Moskwa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl