Galeria zdjęć

konkurs

INDIE / - / Amritsar

Zdjęcia: Amritsar, konkurs, INDIE
odsłon: 728 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2013-04-04 15:46
Data wykonania
styczeń 2012
Miejsce

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:informacja turystyczna w Golden Temple

Komentarze do zdjęcia

dzięki za dobre słowo:) Moje Indie widać na wszystkich pozostałych zdjęciach, i jak widać są kolorowe i egozotyczne ba nawet robione w miejscach o których trąbią przewodniki:) Moje Indie to kraj wielu kontrastów i takie je właśnie sfotografowałam:)
pozdrawiam

ja się nie spinam,to w końcu Twoje Indie, jeżeli są właśnie takie to twoja sprawa, choć nie powiem, że takich Ci zazdroszczę... fajnie, że każdy może mieć "własne" :) życzę powodzenia w konkursie!

W każdym bądź razie nie jest to okno w europejskim kraju. I nie spinaj się tak kolego, nie mam zamiaru wygrać tym zdjęciem:)
zgadzam się ze Indie to kraj kolorów,ludzi, ornamentyki duchowości.Ale Indie to kraj wielu kontrastów.Obok pięknych budowli,złoceń,kolorów ,toczy się szare życie, w biedzie i ubóstwie. Mam tysiące zdjęć tego drugiego życia.Życia którego nie pokazują turystyczne przewodniki.

może Indie kojarzą mi się zupełnie inaczej, z kolorytem, ludźmi, duchowością, specyficzną ornamentyką, ulicą... takie puste okno jestem w stanie wyobrazić sobie w każdym, choćby europejskim kraju

Dlaczego w ostatniej kolejności? No ja bym podała w pierwszej. Ta właśnie informacja turystyczna jest przed wejściem do Złotej Świątyni:) kto chce niech wierzy:) a kto nie wierzy , może pojechać i sprawdzić na miejscu:) Indie to kraj tak wielu kontrastów że głowa mała:)

dobrze, że nie jest to konkurs "z jakiego kraju pochodzi to zdjęcie?", Indie wymieniłbym w ostatniej kolejności... ;)

Hahahah to tak jak mistrz Jan Tomaszewski powiedział " ja mam swoje zdanie z którym całkowicie się zgadzam" hahahahhah

Spoko to konkurs na zdjęcia,nie ortograficzny ,mnie moje zdjęcie się podoba, ten błękit na szyldzie,ta torebka w oknie, piękne hehehe

Sorki za błą oczywiście DUŻY

I bardzo dobrze,że to durzy kraj bo przecież każdy ma swoje Indie

Polecają to zdjęcie

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BHUTAN / Bumthang / Tangbi Lhakhang

BHUTAN / Bumthang / Tangbi Lhakhang

BHUTAN / Bumthang / Tangbi Lhakhang

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl