Galeria zdjęć

Kapadocja

TURCJA / Kapadocja / Kapadocja

Zdjęcia: Kapadocja, Kapadocja, Kapadocja, TURCJA
odsłon: 19595 | poleca: 73 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 16 | w schowku: 15 osób
Data dodania
2013-04-10 21:04
Data wykonania
wrzesień 2011
Miejsce
Dodane do galerii
2011 Turcja

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Piękna fotografia.

Fotografia wprost do folderu biura podróży! Wspaniała! 😊

Dyskusja arcyciekawa, a baloniki unoszą się ku górze... :)

Jeśli tak naprawdę jest, to już Cię lubię i to bardzo :-) Bo wiesz - ja nadzbyt krytyczna jestem zazwyczaj ;-).

Nie przypisuję nikomu złych intencji, nigdy.

Hmm, popatrz na Swój sarkazm. Wiele go na Globie zresztą. I jest mi coraz bardziej wszechno jeno ;-)

Akras, skoro "pro publico bono", to ja tez mam prawo sobie popatrzyć. W końcu, jak ostatnio słusznie zauważyła Nitka, uczyć należy się od najlepszych! I ja sobie systematycznie oglądam zdjęcia po "TOP autorach" - i tylko tyle. Ten sarkazm naprawdę nie jest potrzebny.

Amaranto - nie bądź aż tak skromna proszę Cię bardzo. Oglądałam dużo zdjęć na wielu portalach i blogach. Twoje są zachwycające.
Menhir - nie musisz "przyglądać" się moim zdjęciom. Czy wiesz, że "przyglądać się czyjejś działalności' to brzmi jak za .... wiadomej działalności PZPR? To był żart z mojej strony, ale też zwrócenie uwagi. No więc może odpuść sobie moją działalność, bo jest ona w całości pro publico bono. Właśnie tak dzielę się swoimi podróżami z innymi. Nie krytykuję Twoich zdjęć, nie krytykuję zdjęć tzw. nieobrobionych. Nie lubię raczej zdjęć byle jakich.

Tak się wydaje z daleka. Na miejscu okazuje się, że są norwiększości miejsc w ubiegłym roku odwiedzonych byliśmy sami, a jeszcze wcześniej, w najpopularniejszych kanionach bez problemu można było znaleźć miejsce tylko dla siebie. Kilometrami jedziesz i nie napotykasz żadnego samochodu. Ja amerykańskimi krajobrazami jestem zachwycona, choć widziałam wiele pięknych miejsc. Pokusiłam sie o wstawienie zdjęć i napisanie artykułów (jeszcze do uzupełnienia), bo oceniam, ze naprawdę warto tam pojechać.

Tak się wydaje z daleka. Na miejscu okazuje się, że są norwiększości miejsc w ubiegłym roku odwiedzonych byliśmy sami, a jeszcze wcześniej, w najpopularniejszych kanionach bez problemu można było znaleźć miejsce tylko dla siebie. Kilometrami jedziesz i nie napotykasz żadnego samochodu. Ja amerykańskimi krajobrazami jestem zachwycona, choć widziałam wiele pięknych miejsc. Pokusiłam sie o wstawienie zdjęć i napisanie artykułów (jeszcze do uzupełnienia), bo oceniam, ze naprawdę warto tam pojechać.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / woj. małopolskie. / Czarna.

NIEMCY / Schleswig-Holstein / Hörnum

SłOWACJA / kraj preszowski / Medzilaborce

SRI LANKA / Kalutara / Waskudowa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl