Galeria zdjęć

Indie 77

INDIE / Tamil Nadu / Mamallapuram

Zdjęcia: Mamallapuram, Tamil Nadu, Indie 77, INDIE
odsłon: 1491 | poleca: 18 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 6 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2013-04-26 22:46
Data wykonania
luty 2006

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Paweł.p, istnieje jeszcze coś takiego jak globkowy fb??? Co do tego 1 punktu, to aż sie popłakałam ze śmiechu!
I gdzież ta tabela, kiedyś to łatwo było znaleźć rankingi globa, teraz to skrzętnie ukryte.
Smutne czasy dla globa.
Dobrze, że wygrzebujesz te starocie, kilka lat temu można było spędzić pół nocy przegladając zdjęcia i czytając relacje. Dziś w większości pozostaje archiwum (i pandemia nie ma tu nic do rzeczy).
Chyba dojrzałam, żeby jednak wrzucić tu kilka zdjęć, które przypomną nam wspaniałe czasy, gdy mogliśmy podróżować bez ograniczeń... (ja się nie poddaję i dopinam plan na jesienną Azję)

Nitkaska, podświetlił mi się wczoraj globkowy Facebook, więc sobie zajrzałem i tak mi się zachciało cofnąć do maja 2014 roku, oczywiście nie będzie odkrywcze, że im głębiej, tym były lepsze zdjęcia, ale zaskoczyło mnie ilu ludzi, których znałem, usunęło już swoje galeria, a przy okazji, gratuluję zdobycia 1 punktu i tym samym dołączenia do zaszczytnego grona najaktywniejszych uczestników portalu - nie ma co się śmiać, tabela aktywności nie kłamie ((-:

Niestety zbyt mało osób pamięta autora. Kasy1 tu, na globie był jednym z najwyższych autorytetów. Kiedyś otrzymanie od Kasego pozytywnej (tj powyżej 3) było nie lada wyróżnieniem i wielkim komplementem. Jego zdjęcia to wielka klasa, najwyższa półka. Niestety, nie ma tu już Kaseego, podobnie jak wielu innych, wspaniałych fotografów i podróżników. A dlaczego? Bardzo to dobrze ujął Paweł.p
(kiedyś w jednym z globowyxh konkursów zdjęcie Kasego konkurowało z moim, zachodziłam w głowę jak to mogło być możliwe że się tam obok niego znalazłam, a po zdobyciu nagrody ryczałam jak bóbr☺️).

Swietne zdjęcie, może bardziej street photo niż podróżnicze i stąd byc może krytyka...

Hmmm.

I czym tu sie zachwycac, czyimis brudnymi stopami ?a fuj.

Mocne zdjęcie, dobra alegoria kondycji naszego zacnego portalu.

Celny komentarz..dziekuje:)

Stopy zorane jak życie ... Bardzo dobre zdjęcie.

Odgrzebuje w zwiazku z watkiem laczkowym:)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Mazowsze / Zamek Liw

POLSKA / Dolina Noteci / Puszcza Notecka

POLSKA / woj.podlaskie. / Wysoczyźnie Drohiczyńskiej

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl