Galeria zdjęć

Kapliczkowo

POLSKA / łódzkie / Szczerców

Zdjęcia: Szczerców, łódzkie, Kapliczkowo, POLSKA
odsłon: 3088 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-05-24 21:42
Data wykonania
maj 2013

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

interesujące miejsce :)

Kapliczkowo to miejsce niezwykłe. Leży w powiecie bełchatowskim w okolicach Szczercowa. W niewielkiej wsi Dubie, w leśnym zaciszu stworzył je Bernard Zboiński - emerytowany pułkownik wojska polskiego, artysta ludowy, rzeźbiarz i malarz. Tworzy głównie kapliczki.
Na drzewach, wśród drzew, pod drzewami można zobaczyć 264 rozmaite kapliczki np. kapliczkę z krzyżem ze skrzydeł samolotu i 96 połamanych Jezusów zdjętych z cmentarnych krzyży przytwierdzonych do dębu, kapliczkę z płaczącym Jezusem i z drutem z okopów jako cierniową koroną, kapliczkę w wiklinowym koszu, czy drewnianej dzieży.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Dolina Staroleśna.

TURCJA / wschodnia Anatolia / Cengilli

GRECJA / Kreta / Retimno

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl