Galeria zdjęć

Moja pierwsza wyprawa

NORWEGIA / - / Bergen

Zdjęcia: Bergen, Moja pierwsza wyprawa, NORWEGIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2013-05-26 17:22
Data wykonania
kwiecień 2013
Miejsce

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

fotodrab -Spu¶ć z tonu !,już teraz to przeginasz .....

jeżeli kogo¶ obraziłam wstawiaj±c to zdjęcie, przepraszam, nie posiadam sprzętu wysokiej klasy, mam zwykły kompakt. Prawda taka, że w Bergen pogoda była bardzo różna, raz ¶wieciło słoneczko, a raz chmury ciemne pojawiały się. Wiem, przegl±daj±c wiele fotografii na tym portalu, że naprawdę jest cała masa pięknych zdjęć, które warto polecić. Moje się umywa, aczkolwiek jest ono dla mnie ważne bo pierwszy raz odważyłam się na wyjazd w nieznane. Proszę Was, nie kłóćcie się bo o ile wiem globtroter nie jest do tego przeznaczony. Każdy ma prawo mieć własne zdanie, nie obrażaj±c innych. Pozdrawiam i więcej rado¶ci i koloru w życiu niż na tym zdjęciu życzę!

To nie ja obrazam innych userow, lecz robisz to Ty - miedzy innymi takimi polecankami. Obrazasz cala spolecznosc swoimi pogrozkami, klamstwami o swojej "neutralnosci" .
To nie pierwszy raz gdy user myli krytyke z chamstwem. Jednak najczesciej te pomylki sie zdarzaja, gdy stawiam konkretny zarzut kombinatorstwa. System juz opisalem zanim jeszcze Ty i Antoni pojawiliscie sie na tym serwisie. Chamstwem jest gdy ktos polecajce czyjes zdjecia najpierw patrzy na autora, a potem na fote. Robisz to Ty, robi Antoni, podobnie Tearose i jeszcze paru innych. Jesli myslicie, ze nikt tego nie widzi, to bardzo sie mylicie. Nie tylko ja mam serdecznie dosyc userow, ktorzy do serwisu absolutnie niczego nie wnosza , procz upodobniania Globtrotera do Bizancjum.

Zdjęcie obiektywnie nieostre i pewnie była lekka mgiełka, albo padał deszcz. Bergen ma niestety tego pecha, że tam pada koło 300 dni w roku ....

Bardzo się cieszę, fotodrab, znaszej wczorajszej dyskusji, pod tym i innymi zdjęciami. Teraz już wiesz, że nie jestem z tych co nadstawiaj± drugi policzyć. Dziękuję za podanie poniższych stron - rozumiem, że ciebie tam spotkam.... I cieszę się jeszcze z jednego. Dotychczas byłem -neutralny- patrz±c z boku jak obrażasz innych, wyzywasz ich ......itd. itd. Wczoraj nacisn±łe¶ u mnie przycisk -aktywuj- i możesz być teraz pewny, że nie pozostanę obojętny na twoje chamskie zachowania wobec innych na tym serwisie. Wszystkim tym , którzy wysłali mi wczoraj słowa poparcia , obserwuj±c t± dyskusję (która przecież nie powinna mieć tu miejsca) - serdeczne dzięki !!!

Mayer - z cala pewnoscia wieksze sukcesy osiagniesz na stronach kpiarz.pl. albo irony.com Razem z Antonim za nic macie spolecznosc Globtrotera.

Dziękuję ci za uwagi. Jeste¶ na Globie nieporównywalnie dłużej ode mnie, masz większe do¶wiadczenie, wiesz co można, a co nie, dajesz dobre rady pocz±tkuj±cym amatorom fotografii (może czasami ostre) ale nauczyciel powinien być czasami srogi. Jeszcze raz dzięki.

Rozmawiamy na temat kpin, ktore robisz z Globa i jego userow, a nie na temat tego co ja przejrzalem.

ajajaj...., przejrzałe¶ moj± taktykę :)

Mayer - kiedy skonczysz te kpiny, ktore maja tylko jeden cel...by ktos sie odwdzieczyl polecankami Tobie? Razem z paroma innymi userami dazycie do tego, by za wszelka cene zniechecic kogokolwiek do wchodzenia na serwis Globtrotera

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

KAZACHSTAN / 70 km na północ od Bałchasz / Bektau-Ata Trakt

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl