Galeria zdjęć

Rubjerg Knude

DANIA / Jutlandia północna / Rubjerg Knude

Zdjęcia: Rubjerg Knude, Jutlandia północna, Rubjerg Knude, DANIA
odsłon: 2791 | poleca: 26 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 4 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-09-09 18:08
Data wykonania
maj 2005
Miejsce
Dodane do galerii
Danmark

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Byłem tam w 2012 - zabudowania latarnika są całkowicie zasypane piaskiem, szyby główki są rozbite, ale odległość od brzegu wydaje się podobna

Fajnie,że odkurzyłeś to zdjęcie ....

Dlatego zachęcam do zobaczenia. Warunkiem jest słoneczna pogoda. Byłem tam jakiś rok później. Dzień był pochmurny i jeśli chodzi o zdjęcia, to nie ma się czym pochwalić. Planuję wybrać się do Rubjerg Knude w tym roku, żeby zobaczyć jaki postęp poczyniła natura w ciągu tych ośmiu lat od ostatniej wizyty.

Sądząc po symulacji to nawet przed 2020 ....

Znalazłem w sieci animację obrazującą jak zapewne zakończy się żywot tej latarni: www.rubjergknude.dk/fileadmin/templates/APP/fyretsFald_UK.html Nie wiem czy go odpalicie, bo użycie prawego klawisza myszy, jest na stronie zablokowane - link można zaznaczyć i przeciągnąć do paska adresu, a następnie wcisnąć play) Miejsce warte odwiedzenia, a prawdopodobnie zniknie przed 2020, więc czasu coraz mniej... Mam nadzieję, że dodając ten link nie naruszam żadnych zasad globtrotrotera.

Świetne zdjęcie !

Wyjątkowo interesujące.

Bardzo mi się podoba:)

Tyle, że historia tej latarni zakończy się tragicznie. Wieża została wybudowana ok. 200 m od krawędzi klifu. Aktualnie widać jak to wygląda. Powoli, ale skutecznie morze stara się sięgnąć po trofeum. I już niewiele mu brakuje...

fajne są zdjęcia, które opowiadają jakąś "historie"Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Nadrenia Pallatynat / Trewir

HISZPANIA / Galicja / Santiago de Campostela

NEPAL / Himalaje / Kala Pattar

POLSKA / opolskie / Kietrz

POLSKA / Łuk Mużakowa / Ł

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl