Galeria zdjęć
w w±skiej uliczce...
CHORWACJA / południowa Dalmacja / Korčula na Korčuli
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-11-20 00:18
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Korčula
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To ¶redniowieczne miasteczko, nazywane "małym Dubrownikiem", przyci±ga swoim urokiem i zabytkami licznych turystów. Pod wieczór, gdy odpłyn± promy, tłum na w±skich uliczkach maleje - robi się bardzo spokojnie i przyjemnie. Ulice starówki ułożone s± na kształt rybiego szkieletu, by chronić mieszkańców przed przenikliwie zimn± bor±. Wszystkie - z wyj±tkiem jednej - maj± na swej trasie schodki. Ta płaska jest przeznaczona dla zamy¶lonych...
Bardzo ladne zdjecie i urocze miejsce.
Sorry , to był "pomyłek" , zapomniałem o polecam.
Gdy byłem w Wenecji , też poszedłem w poprzek miasta , mapę schowałem do kieszeni.
Zabawne było widzieć ludzi kurczowo trzymaj±cych mapy w¶ród tych setek w±skich uliczek.
Co do zimy można albo musi się przyzwyczaić bez ¶niegu , nadal mile się to wspomina , zwłaszcza ¦więta.
Nigdy nie wypróbowałam choćby roku bez ¶niegu. Więc nie wiem jak to jest. Pewnie po pewnym czasie brakowałoby mi zimy polskiej :)
Ci±gle jeszcze my¶lami wracam do lata, a tu za oknem pierwszy ¶nieg! Już za tydzień stan± znów rzeĽby lodowe na rynku... Dziękuję za zatrzymanie się przy mojej fotce i miły komentarz:) Pozdrawiam!
Cicho , interesuj±co i bez turystów.
Byłem dwukrotnie w Chorwacji,ale ten klimat uliczek ,gdzie¶ mi się wymkn±ł z pod kontroli ,teraz wiem co straciłem,wybieram się na Hvar--lawendow± wyspę Chorwacji i tam nadrobię to co straciłem i póki co podziwiam piękno Tych zakamarków.-Wspaniałe zdjęcie i polecam uroki tej wspaniałej wyspy.
pięknie :)
uwielbiam takie zakamarki :)
Piękne zdjęcie.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
w w±skiej uliczce...
CHORWACJA / południowa Dalmacja / Korčula na Korčuli
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-11-20 00:18
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Korčula
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To ¶redniowieczne miasteczko, nazywane "małym Dubrownikiem", przyci±ga swoim urokiem i zabytkami licznych turystów. Pod wieczór, gdy odpłyn± promy, tłum na w±skich uliczkach maleje - robi się bardzo spokojnie i przyjemnie. Ulice starówki ułożone s± na kształt rybiego szkieletu, by chronić mieszkańców przed przenikliwie zimn± bor±. Wszystkie - z wyj±tkiem jednej - maj± na swej trasie schodki. Ta płaska jest przeznaczona dla zamy¶lonych...
Bardzo ladne zdjecie i urocze miejsce.
Sorry , to był "pomyłek" , zapomniałem o polecam.
Gdy byłem w Wenecji , też poszedłem w poprzek miasta , mapę schowałem do kieszeni.
Zabawne było widzieć ludzi kurczowo trzymaj±cych mapy w¶ród tych setek w±skich uliczek.
Co do zimy można albo musi się przyzwyczaić bez ¶niegu , nadal mile się to wspomina , zwłaszcza ¦więta.
Nigdy nie wypróbowałam choćby roku bez ¶niegu. Więc nie wiem jak to jest. Pewnie po pewnym czasie brakowałoby mi zimy polskiej :)
Ci±gle jeszcze my¶lami wracam do lata, a tu za oknem pierwszy ¶nieg! Już za tydzień stan± znów rzeĽby lodowe na rynku... Dziękuję za zatrzymanie się przy mojej fotce i miły komentarz:) Pozdrawiam!
Cicho , interesuj±co i bez turystów.
Byłem dwukrotnie w Chorwacji,ale ten klimat uliczek ,gdzie¶ mi się wymkn±ł z pod kontroli ,teraz wiem co straciłem,wybieram się na Hvar--lawendow± wyspę Chorwacji i tam nadrobię to co straciłem i póki co podziwiam piękno Tych zakamarków.-Wspaniałe zdjęcie i polecam uroki tej wspaniałej wyspy.
pięknie :)
uwielbiam takie zakamarki :)
Piękne zdjęcie.
Polecaj± to zdjęcie






























