Galeria zdjęć

Na pelnych żaglach

ROSJA / San Petersburg / San Petersburg

Zdjęcia: San Petersburg, San Petersburg, Na  pelnych żaglach, ROSJA
odsłon: 1412 | poleca: 21 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2014-01-07 07:29
Data wykonania
czerwiec 2013

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

To tradycja podczas święta absolwentów „Alye Parusa”, („Szkarłatne Żagle”). To uroczystość poświęcona absolwentom szkół średnich, którzy w czerwcu otrzymują świadectwa dojrzałości i przygotowują się do egzaminów na studia wyższe. Święto odbywa się tradycyjnie w ostatnią sobotę poprzedzającą najdłuższą z Białych Nocy i oprócz wielkiego pokazu fajerwerków uświetnia go taki właśnie żaglowiec. Piękne wydarzenie, miałem przyjemność oglądać ja na żywo :)

no cóż powtórzę klasyka
What a woderful world :)

Czerwone żagle??? Eeeee! Białe żagle, to tak! Gdyby żaglowiec był nierosyjski, to może by uszło w tłoku - a tak, to źle się kojarzy.

Marzyciele... :)

Ja oddzieliłbym amazonkę od konia :-)

Nie ma nic piękniejszego od żaglówki pod pełnymi żaglami i nagiej amazonki na pędzącym koniu. Nie licząc widoków szczytów.

Białe noce....

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Maroko / gdzieś po drodze

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl