Galeria zdjęć
Na rynku w Białymstoku
POLSKA / Podlasie / Białystok
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-01-19 21:50
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A dla mnie fajna fotka....
trochę przejaskrawione, co widać w po¶wiatach, ale wygl±da ładnie w tym ujęciu. W wielkich formatach - ze tak się wyrażę - nie do zaakceptowania :)
super kadr...
5! Seniu, słowo w słowo się zgadzam...
¦wietne zdjęcie!
A ja dam 5, bo fotka wyróżnia się wyraĽnie na tle prawie wszystkiego co jest ostatnio prezentowane, bez urazy dla pozostałych Autorów. A... już nie dam, bo ocenianie wył±czone....
Ten budynek to Ratusz. Siedziba Muzeum Podlaskiego. Słyszałam, ze tambylcy nazywaj± ratusz kwok±:)
Fotka się podoba, ale też chciałem dodać małe co nieco jako uzupełnienie tytułu, bo kiedy¶ dawno, dawno temu Białystok był moim miastem wojewódzkim :)
dziekuję... miło, ze się fotka podoba :)
...jest ładnie...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Na rynku w Białymstoku
POLSKA / Podlasie / Białystok
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-01-19 21:50
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A dla mnie fajna fotka....
trochę przejaskrawione, co widać w po¶wiatach, ale wygl±da ładnie w tym ujęciu. W wielkich formatach - ze tak się wyrażę - nie do zaakceptowania :)
super kadr...
5! Seniu, słowo w słowo się zgadzam...
¦wietne zdjęcie!
A ja dam 5, bo fotka wyróżnia się wyraĽnie na tle prawie wszystkiego co jest ostatnio prezentowane, bez urazy dla pozostałych Autorów. A... już nie dam, bo ocenianie wył±czone....
Ten budynek to Ratusz. Siedziba Muzeum Podlaskiego. Słyszałam, ze tambylcy nazywaj± ratusz kwok±:)
Fotka się podoba, ale też chciałem dodać małe co nieco jako uzupełnienie tytułu, bo kiedy¶ dawno, dawno temu Białystok był moim miastem wojewódzkim :)
dziekuję... miło, ze się fotka podoba :)
...jest ładnie...
Polecaj± to zdjęcie






























