Galeria zdjęć

My na Gozo, a oni na Maltę

MALTA / Malta / Cirkewwa

Zdjęcia: Cirkewwa, Malta, My na Gozo, a oni na Maltę, MALTA
odsłon: 1309 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-01-23 09:38
Data wykonania
grudzień 2013
Miejsce
Dodane do galerii
W drodze do Azure Window

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

maltaigozo.pl: Z zainteresowaniem przeczytałam Waszą relację - bardzo mi się podobała! Myślę, że ta fotka świetnie ją ilustruje:) Pozdro...

"Przesadzam, dramatyzuję, krytykuję, przerysowuję i jeszcze ta złośliwość"! W życiu nie widziałem tak ostro przedłożonej oceny! Wierz mi, że nie wpadłem na pomysł, żeby Cię za cokolwiek - w tym przypadku, krytykować. Daleki jestem od tego, ale prawdą jest, że pozwoliłem sobie na komentarz odrobinę dowcipny. Mam do tego prawo.

Przesadzasz. Skąd ta złośliwość? Sytuacja wcale nie była tak przerysowana i dramatyczna, jak interpretujesz. To jest chyba portal do dzielenia się tym, co sprawia radość a nie krytykowaniem zdjęć i nadinterpretacją.

senia. Jakże bym śmiał żartować! Popatrz...pełne morze, maltaqiozo robi przechył i....robi wychylenie, czy nie? Ano widzisz! Całe szczęście, że nic się nie stało i oglądamy zdjęcie dzięki tej maltaqiozowej ekwilibrystyce. Chwała mu za to, ale na drugi raz niechaj sobie daruje:)

Z Ciebie Janusz to niezły żartowniś jest!

Lecisz za burtę? Zdążyłeś jednak pstryknąć fotkę! Gratuluję!!!

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Tatry / W drodze na Rysy

SłOWACJA / Liptovsky Mikulas / Jasna Chopok

MONAKO / Monte Carlo. / Monako.

CHORWACJA / Zagrzeb. / Zagrzeb.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl