Galeria zdjęć

Po Szczelińcu

POLSKA / Góry Stołowe / Szczeliniec Wielki

Zdjęcia: Szczeliniec Wielki, Góry Stołowe, Po Szczelińcu, POLSKA
odsłon: 1336 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-02-01 01:39
Data wykonania
sierpień 2013

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dzięki, wprawdzie obietnica trudna do realizacji, ale niech będzie... Mój malutki Canon, co to w kieszeni się mieści, słabo sobie radzi, kiedy szare niebo ma przed sobą. Miałabym inny pomysł - prostszy do wykonania - zamieńmy się Canonami, OK?:)

Odpowiem podobnie na takie oszczerstwa ;) Jakżeby nie! Nawet znalazłem wśród nich swoje ulubione :). Często marzę o pochmurnym dniu podczas fotografowania, także z przyjemnością zamienię się pogodą gdy będziesz w potrzebie.

Jakżeby nie!:) Dokładnie przypatruję się fotkom, szczególnie, jeśli je oceniam. A Ty moich nawet nie obejrzałeś:( Pogoda mi nie sprzyjała w Slunij: pochmurno, co chwila deszcz, ale miejsce przepiękne. Ech, ta młodzież...

Odnalazłaś wspinającą się dziewczynę? :)

Bardzo ładne:)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZECHY / Praga. / Rejs po Wełtawie.

MONAKO / Monte Carlo. / Monte Carlo.

CZECHY / Praga. / Praga - Hradczany.

POLSKA / .. / Ogrodzieniec

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl