Galeria zdjęć
Biesłan
ROSJA / Płn. Osetia / Sala gimnastyczna
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-02-03 00:16
- Data wykonania
- listopad 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- PÓŁNOCNY KAUKAZ
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Sala gmnastyczna kojarzy sie z gimnastyka..pamieram wojne w Osetti, sprawdze na Google -ktory to rok, wydaje mi sie ze nie tak dawno..
Interesowalam sie tym w swoim czasie-to ciekawy reportaz..
To zdarzyło się między 1-3 wrze¶nia 2004 - w tym roku mija 10 lat...
Lelo ma rację - do dzi¶ nie potrafię zapomnieć przerażenia, jakie to miejsce wywołało u mnie. W tej sali 33 bojowników Basajewa przetrzymywało 1181 zakładników - w większo¶ci dzieci, których jedyn± win± było to, że powędrowały 1 wrze¶nia do szkoły. Przetrzymywano ich w bestialskich warunkach, bez jedzenia, leków, wody (st±d te symboliczne butelki z wod±, o które pewnie pytasz...) - żywych z umarłymi... Oficjalnie zabito 385 osób, 700 zostało ciężko rannych, 200 zaginęło - tyle suchych faktów. To miejsce i całe miasto przesi±knięte jest tragedi±, choć w tym roku mija 14 lat.
Grusza-Biesłan powinien nam się kojarzyć z masakr± jaka była w tej szkole. Zginęło tam sporo dzieci. Tak ja my¶lę.
Ciekawe, a co to jest w srodku?
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Biesłan
ROSJA / Płn. Osetia / Sala gimnastyczna
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-02-03 00:16
- Data wykonania
- listopad 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- PÓŁNOCNY KAUKAZ
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Sala gmnastyczna kojarzy sie z gimnastyka..pamieram wojne w Osetti, sprawdze na Google -ktory to rok, wydaje mi sie ze nie tak dawno..
Interesowalam sie tym w swoim czasie-to ciekawy reportaz..
To zdarzyło się między 1-3 wrze¶nia 2004 - w tym roku mija 10 lat...
Lelo ma rację - do dzi¶ nie potrafię zapomnieć przerażenia, jakie to miejsce wywołało u mnie. W tej sali 33 bojowników Basajewa przetrzymywało 1181 zakładników - w większo¶ci dzieci, których jedyn± win± było to, że powędrowały 1 wrze¶nia do szkoły. Przetrzymywano ich w bestialskich warunkach, bez jedzenia, leków, wody (st±d te symboliczne butelki z wod±, o które pewnie pytasz...) - żywych z umarłymi... Oficjalnie zabito 385 osób, 700 zostało ciężko rannych, 200 zaginęło - tyle suchych faktów. To miejsce i całe miasto przesi±knięte jest tragedi±, choć w tym roku mija 14 lat.
Grusza-Biesłan powinien nam się kojarzyć z masakr± jaka była w tej szkole. Zginęło tam sporo dzieci. Tak ja my¶lę.
Ciekawe, a co to jest w srodku?






























