Galeria zdjęć

Wiatrak holenderski z Palczewa

POLSKA / Żuławy / Palczewo

Zdjęcia: Palczewo, Żuławy, Wiatrak holenderski z Palczewa, POLSKA
odsłon: 3159 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-02-05 21:40
Data wykonania
maj 2013
Miejsce
Dodane do galerii
Żuławy

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:www.zulawy.infopl.info

Komentarze do zdjęcia

Pewnie tak, ja nie widziałem szwedzkich i dlatego wydaje mi się, że ten ma się całkiem dobrze, od momentu jak przeszedł w ręce prywatne. Zresztą na Żuławach nie ma do czego porównywać, bo więcej ich nie ma (nie licząc dwóch przygranicznych w Pszczółkach i Tczewie oraz koźlaka z Drewnicy). To co piszesz o wyspach- super sprawa. U nas można tylko mówić- szkoda, krajobraz mocno ucierpiał (widzę go tylko na starych zdjęciach i pocztówkach). Ale jeszcze gorzej jak coś istnieje i nic się z tym nie robi (mam na myśli stan cmentarzy- problem nie tylko Żuław).

Może jestem wyczulony, a bierze się to stąd, że widziałem na wyspach szwedzkich świetnie zadbane wiatraki, a jest ich na Olandii i Gotlandii kilkaset. W niejednym takim gotlandzkim wiatraku są książki pamiątkowe, do których można się wpisywać, zaś w sąsiedztwie wiatraka są miejsca odpoczynkowe także pieczołowicie zadbane.
Ponadto - Żuławy są miejscem, gdzie nieopodal zamieszkiwałem przez wiele lat, a to też ma dla mnie niemałe znaczenie, że zainteresowanie moje sprawą jest szczególne.

Ale on nie jest aż tak zaniedbany. Ma się całkiem dobrze.

To jest skandal, żeby ten obiekt był tak zaniedbany! Są ślady, że ktoś coś chciał robić w kierunku zagospodarowania, ale ta władza jest zbyt nieudolna i leniwa, żeby coś z tym zrobić.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Cyklady / Koufonissi

NIEMCY / Nadrenia Palatynat / Trewir

POLSKA / woj.podlaskie. / Dubicze Cerkiewne.

POLSKA / woj.podlaskie. / Trześcianka.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl