Galeria zdjęć
¦więci mężowie
NEPAL / - / Kathmandu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2014-02-14 10:33
- Data wykonania
- grudzień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
O kurcze, aż takich "wystrojonych" nie widziałam:)
Super zdjecie :-)
Czy to Beatlesi na staro¶ć ?
Bożenko, zgoda. W moim odczuciu, turystyka to kupowanie marzeń, ale nie musi być to sprzeczne z minimaln± wiedz± i ¶wiadomo¶ci± faktycznych procesów. Swoj± drog±, jaki¶ przybysz może być rozczarowany, że nie nosimy strojów łowickich, sukman i kontuszy.
Nila, zamiast "wspomóc", kojarz±cym się z jałmużn±, może lepiej "dać (na sobie) zarobić"? W końcu, to faktycznie s± to poniek±d modelki, a nie bierni żebracy.
Chyba dobrze że chociaż trochę możemy ich wspomóc ......:)))
malusia44 zrobiła super zdjęcie, ja z przyjemno¶ci± obejrzałam... (pewnie jak większo¶ć z nas), sama mam do¶ć ambiwalentne odczucia, bo z jednej strony chciałabym by ¶wiat zatrzymał się w czasie, z drugiej wiem, że dzięki kasie z turystyki ci ludzie mog± godnie żyć... My¶lę Kasiu, że dopóki będziemy sobie zdawać sprawę z tego nie będziemy czuć zbyt wielkiego dysonansu...., choć kolekcjonuję takie chwile gdzie pozwalaj± mi ludzie przez moment pobyć cz±stk± ich życia..., nie ma ich wiele, tym bardziej je cenię :)
Dokładnie, Bożenko. W tym miejscu to mamy raczej do czynienia z "turystycznymi ¶więtymi mężami", którzy z u¶miechem oznajmuj±, że przyjmuj± euro i dolary. Na mnie większe wrażenie robił taki mniej umalowany, który kroczył dostojnie wiejsk± drog± i nawet na mnie nie spojrz±ł. A dla wyznawców ma toznaczenie, bo gdy przychodz± po poradę i okazuje się, że "¶więty" nic z medytacji ani filozofii nie kumka to też buduje sobie "renomę" u miejscowych. Dygresja nie umniejsza urokliwo¶ci samej fotografii.
Dziękuję ...:))
Masz oko! Piękne! J
bardzo ładny kontrast z murami... Z tego co wiem, to i owszem - Ci "¶więci" ¶więci nie s± tak strojni i nie nosz± ozdób, ale to ma raczej znaczenie dla wyznawców... mnie Ci się podobaj±, a skoro płaci się modelkom to i tym nie ma co się dziwić - taka praca ;)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦więci mężowie
NEPAL / - / Kathmandu
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2014-02-14 10:33
- Data wykonania
- grudzień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
O kurcze, aż takich "wystrojonych" nie widziałam:)
Super zdjecie :-)
Czy to Beatlesi na staro¶ć ?
Bożenko, zgoda. W moim odczuciu, turystyka to kupowanie marzeń, ale nie musi być to sprzeczne z minimaln± wiedz± i ¶wiadomo¶ci± faktycznych procesów. Swoj± drog±, jaki¶ przybysz może być rozczarowany, że nie nosimy strojów łowickich, sukman i kontuszy.
Nila, zamiast "wspomóc", kojarz±cym się z jałmużn±, może lepiej "dać (na sobie) zarobić"? W końcu, to faktycznie s± to poniek±d modelki, a nie bierni żebracy.
Chyba dobrze że chociaż trochę możemy ich wspomóc ......:)))
malusia44 zrobiła super zdjęcie, ja z przyjemno¶ci± obejrzałam... (pewnie jak większo¶ć z nas), sama mam do¶ć ambiwalentne odczucia, bo z jednej strony chciałabym by ¶wiat zatrzymał się w czasie, z drugiej wiem, że dzięki kasie z turystyki ci ludzie mog± godnie żyć... My¶lę Kasiu, że dopóki będziemy sobie zdawać sprawę z tego nie będziemy czuć zbyt wielkiego dysonansu...., choć kolekcjonuję takie chwile gdzie pozwalaj± mi ludzie przez moment pobyć cz±stk± ich życia..., nie ma ich wiele, tym bardziej je cenię :)
Dokładnie, Bożenko. W tym miejscu to mamy raczej do czynienia z "turystycznymi ¶więtymi mężami", którzy z u¶miechem oznajmuj±, że przyjmuj± euro i dolary. Na mnie większe wrażenie robił taki mniej umalowany, który kroczył dostojnie wiejsk± drog± i nawet na mnie nie spojrz±ł. A dla wyznawców ma toznaczenie, bo gdy przychodz± po poradę i okazuje się, że "¶więty" nic z medytacji ani filozofii nie kumka to też buduje sobie "renomę" u miejscowych. Dygresja nie umniejsza urokliwo¶ci samej fotografii.
Dziękuję ...:))
Masz oko! Piękne! J
bardzo ładny kontrast z murami... Z tego co wiem, to i owszem - Ci "¶więci" ¶więci nie s± tak strojni i nie nosz± ozdób, ale to ma raczej znaczenie dla wyznawców... mnie Ci się podobaj±, a skoro płaci się modelkom to i tym nie ma co się dziwić - taka praca ;)))
Polecaj± to zdjęcie






























