Galeria zdjęć

Święci mężowie

NEPAL / - / Kathmandu

Zdjęcia: Kathmandu, Święci mężowie , NEPAL
odsłon: 1251 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-02-14 10:33
Data wykonania
grudzień 2009
Miejsce

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Święci mężowie ,ale chyba tylko dla pozowania i zarobku ...

Komentarze do zdjęcia

O kurcze, aż takich "wystrojonych" nie widziałam:)

Super zdjecie :-)

Czy to Beatlesi na starość ?

Bożenko, zgoda. W moim odczuciu, turystyka to kupowanie marzeń, ale nie musi być to sprzeczne z minimalną wiedzą i świadomością faktycznych procesów. Swoją drogą, jakiś przybysz może być rozczarowany, że nie nosimy strojów łowickich, sukman i kontuszy.
Nila, zamiast "wspomóc", kojarzącym się z jałmużną, może lepiej "dać (na sobie) zarobić"? W końcu, to faktycznie są to poniekąd modelki, a nie bierni żebracy.

Chyba dobrze że chociaż trochę możemy ich wspomóc ......:)))

malusia44 zrobiła super zdjęcie, ja z przyjemnością obejrzałam... (pewnie jak większość z nas), sama mam dość ambiwalentne odczucia, bo z jednej strony chciałabym by świat zatrzymał się w czasie, z drugiej wiem, że dzięki kasie z turystyki ci ludzie mogą godnie żyć... Myślę Kasiu, że dopóki będziemy sobie zdawać sprawę z tego nie będziemy czuć zbyt wielkiego dysonansu...., choć kolekcjonuję takie chwile gdzie pozwalają mi ludzie przez moment pobyć cząstką ich życia..., nie ma ich wiele, tym bardziej je cenię :)

Dokładnie, Bożenko. W tym miejscu to mamy raczej do czynienia z "turystycznymi świętymi mężami", którzy z uśmiechem oznajmują, że przyjmują euro i dolary. Na mnie większe wrażenie robił taki mniej umalowany, który kroczył dostojnie wiejską drogą i nawet na mnie nie spojrzął. A dla wyznawców ma toznaczenie, bo gdy przychodzą po poradę i okazuje się, że "święty" nic z medytacji ani filozofii nie kumka to też buduje sobie "renomę" u miejscowych. Dygresja nie umniejsza urokliwości samej fotografii.

Dziękuję ...:))

Masz oko! Piękne! J

bardzo ładny kontrast z murami... Z tego co wiem, to i owszem - Ci "święci" święci nie są tak strojni i nie noszą ozdób, ale to ma raczej znaczenie dla wyznawców... mnie Ci się podobają, a skoro płaci się modelkom to i tym nie ma co się dziwić - taka praca ;)))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / Toskania / Pienza

AUSTRIA / Kraj Salzburski / Park Narodowy Wysokie Taury

CZECHY / płn.-wsch. Czechy / Adrszpaskie Skały

ROSJA / Stolica / Plac Czerwony

CZECHY / płn.-wsch. Czechy / Adrszpaskoteplickie Skały

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl