Galeria zdjęć

KONKURS Boat

TAJLANDIA / Pattya / Beach

Zdjęcia: Beach, Pattya, KONKURS Boat, TAJLANDIA
odsłon: 491 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2014-02-21 23:15
Data wykonania
kwiecień 2012

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

bardzo dziękuję za rady. Efekt został zrobiony celowo (przepalenia wokół masztów). jeśli chodzi o kadrowanie bardzo za opinię :) na pewno z niej skorzystam :)

Niepotrzebnie chyba pokusiłeś się na tak silną obróbkę, zdjęcie wygląda dość sztucznie przez to. Wokół masztów widać białe od rozjaśniania miejsca na niebie. Horyzont pochylony jest w lewo. Polecam również kadrować nieco szerzej - tutaj statek jest ściśnięty bokami zdjęcia. Pustą przestrzeń wokół motywu zdjęcia zawsze będzie można usunąć, jeżeli okaże się że mamy jej zbyt dużo. W przypadku zdjęć krajobrazowych, pod warunkiem że nie skupiasz się na jednym konkretnym elemencie, którego chciałbyś wyodrębnić i uwypuklić, staraj się przymykać bardziej przesłonę (o ile oczywiście warunki świetlne pozwalają na to). Pozdrawiam i liczę na to, że moje uwagi nie zniechęcą Cię, a wręcz przeciwnie - zmotywują :)

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Brandenburgia / Eisenhüttenstadt

KAMBODżA / Angkor / W pobliżu świątyni

SZWECJA / Szwecja zachodnia / Smögen

WłOCHY / Toskania / Pienza

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl