Galeria zdjęć
Odpoczywaj±ce bawoły
KENIA / NP Nakuru / NP Nakuru
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2014-03-16 09:46
- Data wykonania
- luty 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Kenia 2012
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dzięki, może i racja. Ale ¶wiatło było fajne :-)
Dzięki, może i racja. Ale ¶wiatło było fajne :-)
Dałbym trochę wiecej nieba, kosztem tej trawy na dole, ale i tak ogólnie dobre zdjęcie
A to nie wiedziałem.
Bardzo Wam dziękuję. Jacku11111, muszę Cię nieco rozczarować. Jez Nakuru nie jest już od kilku lat kwater± główn± flamingów. Przeniosły się na Lake Baringo. Mam z Nakuru jakie¶, ale nie na tyle dobre, żeby je tutaj prezentować :-(
Jak Lake Nakuru to jeszcze brakuje flamingów.Nosorożce juz pokazała¶.Bardzo ładne zdjęcie!!!!
Ładne kolory, ciekawie wygl±daj±ce drzewa!
Podoba mi sie..
:-) Niezłe pastwisko.
¦wietne.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Odpoczywaj±ce bawoły
KENIA / NP Nakuru / NP Nakuru
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2014-03-16 09:46
- Data wykonania
- luty 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Kenia 2012
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dzięki, może i racja. Ale ¶wiatło było fajne :-)
Dzięki, może i racja. Ale ¶wiatło było fajne :-)
Dałbym trochę wiecej nieba, kosztem tej trawy na dole, ale i tak ogólnie dobre zdjęcie
A to nie wiedziałem.
Bardzo Wam dziękuję. Jacku11111, muszę Cię nieco rozczarować. Jez Nakuru nie jest już od kilku lat kwater± główn± flamingów. Przeniosły się na Lake Baringo. Mam z Nakuru jakie¶, ale nie na tyle dobre, żeby je tutaj prezentować :-(
Jak Lake Nakuru to jeszcze brakuje flamingów.Nosorożce juz pokazała¶.Bardzo ładne zdjęcie!!!!
Ładne kolory, ciekawie wygl±daj±ce drzewa!
Podoba mi sie..
:-) Niezłe pastwisko.
¦wietne.
Polecaj± to zdjęcie






























