Galeria zdjęć
Krzysiek zakłada "siodło" Paksowi
PERU / Arequipa / Cotahuasi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-03-27 23:06
- Data wykonania
- czerwiec 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- O¶la wędrówka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
my też na nim nie jeĽdzili¶my :) To tzw "siodło" zakłada się do noszenia różnych rzeczy. Ale o tym będzie można przeczytać w artykule do którego zdjęcie będzie przypisane :)
Nigdy nie jeĽdziłam na o¶le, ale tak sobie my¶lę, że to chyba dobrze, że ten Paks nie jest arabem...Siodło pełna profeska.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Krzysiek zakłada "siodło" Paksowi
PERU / Arequipa / Cotahuasi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-03-27 23:06
- Data wykonania
- czerwiec 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- O¶la wędrówka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
my też na nim nie jeĽdzili¶my :) To tzw "siodło" zakłada się do noszenia różnych rzeczy. Ale o tym będzie można przeczytać w artykule do którego zdjęcie będzie przypisane :)
Nigdy nie jeĽdziłam na o¶le, ale tak sobie my¶lę, że to chyba dobrze, że ten Paks nie jest arabem...Siodło pełna profeska.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.






























