Galeria zdjęć
Gondole..
WłOCHY / płn. Włochy / Wenecja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-04-01 13:04
- Data wykonania
- marzec 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Wenecja 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
podoba mi się , ma dalek± perspektywę.B.
Posk±piłam ;). A tak już serio...tam był taki tłok, że picie kawy nie miałoby nic wspólnego z delektowaniem się klimatem miejsca, w nocy za¶ (nad ranem, kiedy było pusto...) wszystko było zamknięte. Piłam więc kawy w miejscach "magicznych", trochę z boku od głównych szlaków :)
A sprawdzała¶ ile kosztuje kawa na placu ¶w. Marka ?
pewnie przyjemnie byłoby przpłyn±ć kawałek gondol±..., ale w Wenecji i poza tym jest 1000 i 1 pretekstów do wydania pieniędzy... ;)))
Jaka atrakcja, taka cena ...
Niesamowite, az wierzyc sie nie chce--taka cena odstrasza. Ale popatrzec mozna.
nie popłynęłam , Ci Panowie życz± sobie 100 eu za pół godziny - uznałam to za zbyt mało romantyczne ;)))
Turystów za bardzo nie widać ....
czy jechalas taka gondola?
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Gondole..
WłOCHY / płn. Włochy / Wenecja
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-04-01 13:04
- Data wykonania
- marzec 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Wenecja 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
podoba mi się , ma dalek± perspektywę.B.
Posk±piłam ;). A tak już serio...tam był taki tłok, że picie kawy nie miałoby nic wspólnego z delektowaniem się klimatem miejsca, w nocy za¶ (nad ranem, kiedy było pusto...) wszystko było zamknięte. Piłam więc kawy w miejscach "magicznych", trochę z boku od głównych szlaków :)
A sprawdzała¶ ile kosztuje kawa na placu ¶w. Marka ?
pewnie przyjemnie byłoby przpłyn±ć kawałek gondol±..., ale w Wenecji i poza tym jest 1000 i 1 pretekstów do wydania pieniędzy... ;)))
Jaka atrakcja, taka cena ...
Niesamowite, az wierzyc sie nie chce--taka cena odstrasza. Ale popatrzec mozna.
nie popłynęłam , Ci Panowie życz± sobie 100 eu za pół godziny - uznałam to za zbyt mało romantyczne ;)))
Turystów za bardzo nie widać ....
czy jechalas taka gondola?






























