Galeria zdjęć
malutka marina w mie¶cie artystów- Erbalunga
FRANCJA / Korsyka / Erbalunga
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.63 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-04-09 11:01
- Data wykonania
- czerwiec 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
wiem...ale kraje które wymieniła¶ to moje marzenie - czekać więc będę na zdjęcia..., a może i jak±¶ relację :)
Pomyliłam się,ale nie tak bardzo bo Boliwię i Kolumbię już zwiedziła¶, miałam w pamięci Twoje zdjęcia z tych podróży i tak to skojarzyłam. Pozdr.B.
Basiu...nie byłam w żadnym z miejsc, które wymieniła¶ :) - może kiedy¶. Powodzenia i trzymam kciuki za udane wyprawy :). B.
Dzięki za opinie, byłam zauroczona Korsyk±, jednak mniej odwiedzan± niż inne miejsca w Europie, podróżowali¶my z namiotem, campingi na dobrym poziomie.
W ubiegłym roku na jesieni byłam też w Meksyku- to kolejne spełnione marzenie.
Na ten rok na jesieni wybieram się do Ameryki Południowej, z tego co wiem - Bo1 masz już to za sob±.
Bilety już kupione, w planach kawałek Brazylii, Argentyna i Chile - oczywi¶cie z Patagoni±, a na koniec kilka dni wypoczynku na plaży w Urugwaju. Pozdrawiam. Ba¶ka.
" Uroczy zak±tek " .
Jak pięknie.
a jakie plany na ten rok... (o ile to nie sekret)? :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
malutka marina w mie¶cie artystów- Erbalunga
FRANCJA / Korsyka / Erbalunga
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.63 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-04-09 11:01
- Data wykonania
- czerwiec 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
wiem...ale kraje które wymieniła¶ to moje marzenie - czekać więc będę na zdjęcia..., a może i jak±¶ relację :)
Pomyliłam się,ale nie tak bardzo bo Boliwię i Kolumbię już zwiedziła¶, miałam w pamięci Twoje zdjęcia z tych podróży i tak to skojarzyłam. Pozdr.B.
Basiu...nie byłam w żadnym z miejsc, które wymieniła¶ :) - może kiedy¶. Powodzenia i trzymam kciuki za udane wyprawy :). B.
Dzięki za opinie, byłam zauroczona Korsyk±, jednak mniej odwiedzan± niż inne miejsca w Europie, podróżowali¶my z namiotem, campingi na dobrym poziomie.
W ubiegłym roku na jesieni byłam też w Meksyku- to kolejne spełnione marzenie.
Na ten rok na jesieni wybieram się do Ameryki Południowej, z tego co wiem - Bo1 masz już to za sob±.
Bilety już kupione, w planach kawałek Brazylii, Argentyna i Chile - oczywi¶cie z Patagoni±, a na koniec kilka dni wypoczynku na plaży w Urugwaju. Pozdrawiam. Ba¶ka.
" Uroczy zak±tek " .
Jak pięknie.
a jakie plany na ten rok... (o ile to nie sekret)? :)
Polecaj± to zdjęcie






























