Galeria zdjęć

Słońcem malowane

POLSKA / Mazowsze / Wyszogród

Zdjęcia: Wyszogród, Mazowsze, Słońcem malowane, POLSKA
odsłon: 1226 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-04-09 23:56
Data wykonania
wrzesień 2013

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Arte, Twoje zdjęcia są niezmiennie piękne :)

Drewniane, tekowe lub bambusowe mosty to w np. Birmie :) Tam, prawdę mówiąc , wróciłam do dzieciństwa - zero połączeń przez telefon komórkowy, z parę razy połączenia przez Internet. To było fajne przeżycie :) Niestety czy stety prawie wszystko się zmienia. Arte - prawie! Jak zwykle podziwiam Twoje podejście do obrazowania rzeczywistości :) Czy przypadkiem nie planujesz wizyty we Wrocku? Proszę o info na prv. :)

Wszystko sie zmienia Smoku... nawet my sami. Tez bym wolała byc sobą sprzed 10 lat :) ale wolec to my sobie mozemy... :))))

Wolałem stary, drewniany most ...

Fajna gra światłocienia i kolorystyka .



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ALGIERIA / Sahara / Assekrem

ALGIERIA / Sahara / okolice Tamanrasset

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

AUSTRALIA / Queensland / Cairns

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl