Galeria zdjęć
Słońcem malowane
POLSKA / Mazowsze / Wyszogród
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-04-09 23:56
- Data wykonania
- wrzesień 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Arte, Twoje zdjęcia s± niezmiennie piękne :)
Drewniane, tekowe lub bambusowe mosty to w np. Birmie :) Tam, prawdę mówi±c , wróciłam do dzieciństwa - zero poł±czeń przez telefon komórkowy, z parę razy poł±czenia przez Internet. To było fajne przeżycie :) Niestety czy stety prawie wszystko się zmienia. Arte - prawie! Jak zwykle podziwiam Twoje podej¶cie do obrazowania rzeczywisto¶ci :) Czy przypadkiem nie planujesz wizyty we Wrocku? Proszę o info na prv. :)
Wszystko sie zmienia Smoku... nawet my sami. Tez bym wolała byc sob± sprzed 10 lat :) ale wolec to my sobie mozemy... :))))
Wolałem stary, drewniany most ...
Fajna gra ¶wiatłocienia i kolorystyka .
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Słońcem malowane
POLSKA / Mazowsze / Wyszogród
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-04-09 23:56
- Data wykonania
- wrzesień 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Arte, Twoje zdjęcia s± niezmiennie piękne :)
Drewniane, tekowe lub bambusowe mosty to w np. Birmie :) Tam, prawdę mówi±c , wróciłam do dzieciństwa - zero poł±czeń przez telefon komórkowy, z parę razy poł±czenia przez Internet. To było fajne przeżycie :) Niestety czy stety prawie wszystko się zmienia. Arte - prawie! Jak zwykle podziwiam Twoje podej¶cie do obrazowania rzeczywisto¶ci :) Czy przypadkiem nie planujesz wizyty we Wrocku? Proszę o info na prv. :)
Wszystko sie zmienia Smoku... nawet my sami. Tez bym wolała byc sob± sprzed 10 lat :) ale wolec to my sobie mozemy... :))))
Wolałem stary, drewniany most ...
Fajna gra ¶wiatłocienia i kolorystyka .
Polecaj± to zdjęcie































