Galeria zdjęć
Jinjera - posiłek Etiopczyków
ETIOPIA / Addis Ababa / Restauracja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-06-05 22:34
- Data wykonania
- marzec 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Też nie byłem zachwycony. Zjadłem z ciekawo¶ci podróżniczej - zawsze próbuję miejscowych specjałów.
Mi jako¶ nie posmakowała, parę razy zjadłem (raz zaproszony więc nie można było odmówić), ale w smaku takie sobie ....
Indżera i to na bogato! Przez 11 dni jadłam to z nimi z jednego talerza, ręk± (praw±), a 12-tego dnia zrobiło mi się błłłe... i wszystkim pozostałym z naszej ekipy też :-)
Chyba Injera (indżera) ?
Wygl±da smakowicie - kukurydza, fasolka, cziapaty.. Można się chyba naje¶ć ?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Jinjera - posiłek Etiopczyków
ETIOPIA / Addis Ababa / Restauracja
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-06-05 22:34
- Data wykonania
- marzec 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Też nie byłem zachwycony. Zjadłem z ciekawo¶ci podróżniczej - zawsze próbuję miejscowych specjałów.
Mi jako¶ nie posmakowała, parę razy zjadłem (raz zaproszony więc nie można było odmówić), ale w smaku takie sobie ....
Indżera i to na bogato! Przez 11 dni jadłam to z nimi z jednego talerza, ręk± (praw±), a 12-tego dnia zrobiło mi się błłłe... i wszystkim pozostałym z naszej ekipy też :-)
Chyba Injera (indżera) ?
Wygl±da smakowicie - kukurydza, fasolka, cziapaty.. Można się chyba naje¶ć ?
Polecaj± to zdjęcie































