Galeria zdjęć

5km blizej nieba

BOLIWIA / solar de uyuni / solar de uyuni

Zdjęcia: solar de uyuni, solar de uyuni, 5km blizej nieba, BOLIWIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2014-08-08 11:53
Data wykonania
listopad 2012
Miejsce
Dodane do galerii
Boliwia

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Szami wysłałem Ci wiadomo¶ć indywidualnie z Krakowa to masz rzut beretem.

z krakowa pewnie bede mial blizej

lelo; chetnie, szukam czegos na 2 tygodnie w polowie pazdziernika. W sensie wynajecie chatki albo pokoju, ciekawa opcja to jest. Jakbys mial jakies zdjecia, o namiary tez bym cie poprosil.

z gory dziekuje

szami -Jeste¶my z żon± w Słowacji (6-ty raz) w miejscowo¶ci Nova Lesna koło Smokowca przepiękne miejsce i bardzo spokojne mało ludzi nie to co w Zakopanym a te same Tatry tylko z drugiej strony. Będziemy tu 14 dni. Nie jest to wycieczka zawsze jeĽdzimy sami indywidualnie(wyj±tek Litwa) autem. Mamy do pokonania 750 km w jedn± stronę ale warto. Je¶li trzeba dam namiary na tanie noclegi i bardzo tanie i smaczne jedzenie. Pozdrawiam.

lelo; na jakiejs wycieczce jestes/?

Masz piękne fotki - cał± serię ale wybacz nie będę polecał ani komentował z powodu bardzo wooooollllnnnneeeeegggggooooo internetu dobrze, że w ogóle jest jak wrócę do Polski to nadrobię zaległo¶ci. Jedno jest pewne każda fotka Twoja warta jest oceny 5 (pięć) i polecenia. Zbyt długo trzeba czekać na każde wej¶cie-sorki.

cudne to miejsce, wchodzilo sie tam kilka godzin, ale warto bylo

B. ciekawie wykonane.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Sahara Zachodnia / w piaskach pustyni

NIEMCY / Westfalia / Sauerland

NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal (Mt. Everest) / Nuptse

MYANMAR / Rakhine / Ngapali

AUSTRALIA / Victoria / Port Campbell National Park

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl