Galeria zdjęć
Przed hotelem
CHORWACJA / Dalmacja / Ba¶ka Voda
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.12 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-09-11 20:36
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Ba¶ka Voda
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
alez Akras, toż to lepsze od KABARETONU!!!!! No umarłam ze ¶miechu, zwłaszcza jak wrzuciłam tamto zdjęcie! Cytuj±c klasyka "wesołe jest życie staruszka"!!!
Co wy chcecie od rencistow , nie wiadomo co wy na starosc bedziecie robic :-D :-P
Ruda, daj może spokój. Na niektórych nie ma rady. Całe szczę¶cie, że rencista2 pokazuje swe dzieła dosyć rzadko :) Lepiej pisać do tych, co "rokuj± nadzieję" ;-)
A dokładniej chodzi mi o t± fotkę: http://www.globtroter.pl/zdjecia/64743,turcja,gory,w,turcji,pokryte,snieznobiala,warstwa,,pamukkale,na,snieznobialy.html
:))))))
Ludzie, jadę tam! :) Rado¶ć po obejrzeniu innego zdjęcia rencisty2 mnie nie opuszcza! :D
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Przed hotelem
CHORWACJA / Dalmacja / Ba¶ka Voda
- Autor
- "> ( SO:4.12 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-09-11 20:36
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Ba¶ka Voda
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
alez Akras, toż to lepsze od KABARETONU!!!!! No umarłam ze ¶miechu, zwłaszcza jak wrzuciłam tamto zdjęcie! Cytuj±c klasyka "wesołe jest życie staruszka"!!!
Co wy chcecie od rencistow , nie wiadomo co wy na starosc bedziecie robic :-D :-P
Ruda, daj może spokój. Na niektórych nie ma rady. Całe szczę¶cie, że rencista2 pokazuje swe dzieła dosyć rzadko :) Lepiej pisać do tych, co "rokuj± nadzieję" ;-)
A dokładniej chodzi mi o t± fotkę: http://www.globtroter.pl/zdjecia/64743,turcja,gory,w,turcji,pokryte,snieznobiala,warstwa,,pamukkale,na,snieznobialy.html
:))))))
Ludzie, jadę tam! :) Rado¶ć po obejrzeniu innego zdjęcia rencisty2 mnie nie opuszcza! :D
Polecaj± to zdjęcie






























