Galeria zdjęć
Tajemnica i piękno
GRECJA / Tesalia / Meteory
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-09-12 09:01
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Grecja, klasztory
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:)
nie byłam, podziwiam jedynie na zdjęciach. Europę zostawiam sobie na czasy, kiedy nie dam rady podróżować dalej:)
Tak, czy inaczej Meteory to taki samograj, wystarczy trochę czasu i dobrej pogody :)
ale ja bardzo lubię te z mgł±. S± tajemnicze i nostalgiczne:) Jednak kliknięcia wymagaj±, ale potem to już sama przyjemno¶ć ogl±dania:)
Zdjęcia robione we mgle maj± swój urok, ale od ogl±daj±cych wymagaj± dodatkowej uwagi. Dlatego poczekałem aż mgła zeszła i wszystkie zrobione póĽniej nie wymagaj± dodatkowego klikania :)
wiesz jak jest, niby wszcy to wiemy, a nie klikamy... to zaznaczam. Przy moich też mi się zdarzyło, bo jak zobaczyłam jako¶ć zdjęcia po kompresji to mi się smutno zrobiło. Ale dało to mi także do my¶lenia, bo np zdjęcia Amaranty s± idealne i bez klikania... Cóż, w ten sposób kolejny raz nabrałam dystansu do swoich zdjęć, choć bardzo się staram żeby były coraz lepsze!
Dziękuję Nitkaska, masz rację warto klikn±ć, mi jest trudno zachęcać do ogl±dania tego co zamieszczam :(
koniecznie trzeba klikn±ć w zdjęcie!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Tajemnica i piękno
GRECJA / Tesalia / Meteory
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-09-12 09:01
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Grecja, klasztory
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:)
nie byłam, podziwiam jedynie na zdjęciach. Europę zostawiam sobie na czasy, kiedy nie dam rady podróżować dalej:)
Tak, czy inaczej Meteory to taki samograj, wystarczy trochę czasu i dobrej pogody :)
ale ja bardzo lubię te z mgł±. S± tajemnicze i nostalgiczne:) Jednak kliknięcia wymagaj±, ale potem to już sama przyjemno¶ć ogl±dania:)
Zdjęcia robione we mgle maj± swój urok, ale od ogl±daj±cych wymagaj± dodatkowej uwagi. Dlatego poczekałem aż mgła zeszła i wszystkie zrobione póĽniej nie wymagaj± dodatkowego klikania :)
wiesz jak jest, niby wszcy to wiemy, a nie klikamy... to zaznaczam. Przy moich też mi się zdarzyło, bo jak zobaczyłam jako¶ć zdjęcia po kompresji to mi się smutno zrobiło. Ale dało to mi także do my¶lenia, bo np zdjęcia Amaranty s± idealne i bez klikania... Cóż, w ten sposób kolejny raz nabrałam dystansu do swoich zdjęć, choć bardzo się staram żeby były coraz lepsze!
Dziękuję Nitkaska, masz rację warto klikn±ć, mi jest trudno zachęcać do ogl±dania tego co zamieszczam :(
koniecznie trzeba klikn±ć w zdjęcie!
Polecaj± to zdjęcie































