Galeria zdjęć
Dzieci ....
GÓRSKI KARABACH / Stepanakert / Stepanakert
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-12-09 09:15
- Data wykonania
- lipiec 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Górski Karabach 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
o¶mielę się stwierdzić, że te więzi były czasem nawet mocniejsze, niż rodzinne - przyjaĽnie zawarte w dzieciństwie czasem trwaj± przez całe życie :). Szkoda, że teraz dzieci s± pozbawione tego aspektu "poznawania ¶wiata" :)
¦więta racja, co do więzi rodzinnych na podwórkach .
niezręcznie wyszlo, bo chodziło mi o inny aspekt - o więzi rodz±ce się ze wspólnej zabawy (co widać na zdjeciu, a co juz zanika, bo...nie ma podwórek), a nie o miejsce zrobienia zdjęcia, co zdecydowanie jest tragiczne, bo mimo zażegnania konfliktu, tam ci±gle jest jak na czynnym wulkanie :)
U nich to dzieciństwo w cieniu wojny ....
o kurczę...z sentymentu - moje dzieciństwo też było szczę¶liwie spędzone na podwórku...:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Dzieci ....
GÓRSKI KARABACH / Stepanakert / Stepanakert
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-12-09 09:15
- Data wykonania
- lipiec 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Górski Karabach 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
o¶mielę się stwierdzić, że te więzi były czasem nawet mocniejsze, niż rodzinne - przyjaĽnie zawarte w dzieciństwie czasem trwaj± przez całe życie :). Szkoda, że teraz dzieci s± pozbawione tego aspektu "poznawania ¶wiata" :)
¦więta racja, co do więzi rodzinnych na podwórkach .
niezręcznie wyszlo, bo chodziło mi o inny aspekt - o więzi rodz±ce się ze wspólnej zabawy (co widać na zdjeciu, a co juz zanika, bo...nie ma podwórek), a nie o miejsce zrobienia zdjęcia, co zdecydowanie jest tragiczne, bo mimo zażegnania konfliktu, tam ci±gle jest jak na czynnym wulkanie :)
U nich to dzieciństwo w cieniu wojny ....
o kurczę...z sentymentu - moje dzieciństwo też było szczę¶liwie spędzone na podwórku...:)
Polecaj± to zdjęcie






























