Galeria zdjęć

Lodowy Świat

NORWEGIA / Lodowiec Jostedalsbreen / Briksdalsbreen

Zdjęcia: Briksdalsbreen, Lodowiec Jostedalsbreen, Lodowy Świat , NORWEGIA
odsłon: 1549 | poleca: 18 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-01-23 14:53
Data wykonania
lipiec 2004

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:zdjęcie analogowe

Komentarze do zdjęcia

Taki był leitmotiv ujęcia.

Ciekawa perspektywa skali.

Dzięki. To zdjęcie opowiada fajną historię, która mogła się źle skończyć. Ta pierwsza postać, czyli mój kolega Waldi w czasie tej wyprawy udowodnił, że w rakach można pływać. Otóż wpadł do szczeliny lodowej wypełnionej wodą. Ledwo się wykaraskał. A jak patrzę na to zdjęcie i przypomnę sobie, że wraca przemoczony po szyję w wodzie o temperaturze bliskiej zera to dostaję gęsiej skórki. Sam dwa dni później zaliczyłem kąpiel w rzece wypływającej z innego dzikiego jęzora tego lodowca. Co prawda nie tak mocno jak on, ale przyjemne to nie było.

Mocne. Dobra fotka.

W każdym razie zdjęcie robi wrażenie! Obejrzę Twoje galerie w wolnej chwili.

Dzięki, faktycznie udało się (przez przypadek). Jeszcze fajniej widać ten ogrom w zestawieniu ze zdjęciem "ściana lodu" z mojej galerii Norwegia. Ten kadr to tylko kilka % dolnej części tamtego zdjęcia. A tak na marginesie zawsze mam ten sam problem i na pustyni i w górach wysokich. Nie potrafię właściwie ocenić skali przestrzeni. Wiem, że perspektywa oszukuje, a i tak zawsze daję się zrobić w konia. już kilka razy kosztowało mnie to nieplanowany nocleg w warunkach mocno spartańskich. Tak samo jest ze zdjęciami, rzadko udaje się uchwycić przestrzeń i skalę.

Ładna kompozycja w formie i kolorze. Patrząc na małe figurki ludzi widać dopiero skalę.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NEPAL / Dolina Kathmandu / Stupa Bouddanath

INDONEZJA / Bromo / Bromo

POLSKA / Tatry / Dolina Pięciu Stawów

CHINY / Syczuan / Huanglong

NEPAL / Manaslu / Larka Pass 5160m

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl