Galeria zdjęć

Kanion Szaryński

KAZACHSTAN / Ałma Ata / Kanion Szaryński

Zdjęcia: Kanion Szaryński, Ałma Ata, Kanion Szaryński, KAZACHSTAN
odsłon: 539 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-02-14 21:27
Data wykonania
sierpień 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Fajne miejsce, ale zdjęcie takie sobie wyszło na zasadzie wyjątku i to tylko dlatego, że akurat była ta osławiona "złota godzina". Niestety nie pierwszy już raz rozbiłem się fotograficznie o kanion. Miejsce MEGA!, widoki obłędne, trzy dni eksplorowałem kaniony i z dołu i z góry i powspinaliśmy się, było stromo jak cholera, zdjęć napstrykałem pierdyliard, a jak przyszło do przeglądania to ..... g..... wyszło - jakieś takie wszystko płaskie, małe, płytkie, bez głębi i przestrzeni. Nie wiem, jakiś specjalny obiektyw trzeba mieć, czy technikę jakąś tajemną posiadać? Jak fotografować ciasny kanion, żeby uchwycić głębię i stromość ścian, a może tak po prostu się nie da?

Ależ niebo! Piękny krajobraz w trzech kolorach.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Dolnośląskie / Szklarska Poręba

POLSKA / dolnośląskie / Duszniki Zdrój

IRLANDIA / Prowincjia Connacht / .Galway

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl