Galeria zdjęć

Kanion Szaryński

KAZACHSTAN / Ałma Ata / Kanion Szaryński

Zdjęcia: Kanion Szaryński, Ałma Ata, Kanion Szaryński, KAZACHSTAN
odsłon: 1249 | poleca: 16 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-02-14 21:27
Data wykonania
sierpień 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Co Ty chesz od tego zdjecia, dobre je.

Biorąc pod uwagę stopień petryfikacji mojej galerii trudno było nie zauważyć. Pamiętasz monochromatyczne monitory i Nortona Commandera, którego obraz po dłuższym czasie wypalał się w luminoforze? To właśnie taki przypadek 😁😁😁

Pojechałem, pojechałem, choć przyznaję ciężko było się przebić przez "te kije wkładane w szprychy mojego roweru" przez tutejszych kreatorów "nowej estetyki". Mocno się starali, więc nie jesteś samotny w polubieniach fotek. A że wasze gusty trochę rozbieżne ... cóż, "c'est la vie", można przeoczyć nadaktywność innych 🤣🤣🤣
Moją zauważyłeś, miło, więc czuję się spełniony 😁
Pozdrawiam.

😁😁😁 pojechałeś po galerii, wow! ... ale wiesz, że jeszcze nie umarłem? 😁😁😁

Żebyś się Pawle nie czuł taki samotny w oglądaniu zdjęć na "Globku" 😁

Fajne miejsce, ale zdjęcie takie sobie wyszło na zasadzie wyjątku i to tylko dlatego, że akurat była ta osławiona "złota godzina". Niestety nie pierwszy już raz rozbiłem się fotograficznie o kanion. Miejsce MEGA!, widoki obłędne, trzy dni eksplorowałem kaniony i z dołu i z góry i powspinaliśmy się, było stromo jak cholera, zdjęć napstrykałem pierdyliard, a jak przyszło do przeglądania to ..... g..... wyszło - jakieś takie wszystko płaskie, małe, płytkie, bez głębi i przestrzeni. Nie wiem, jakiś specjalny obiektyw trzeba mieć, czy technikę jakąś tajemną posiadać? Jak fotografować ciasny kanion, żeby uchwycić głębię i stromość ścian, a może tak po prostu się nie da?

Ależ niebo! Piękny krajobraz w trzech kolorach.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AZERBEJDżAN / Baku / Baku

IRAN / Kerman / .

POLSKA / podkarpackie / Połonia Wetlińska

UKRAINA / Zakarpacie / dworzec kolejowy Turki

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl