Galeria zdjęć

"Magiczne" flagi

NEPAL / Centralny Nepal / Annapurna Base Camp

Zdjęcia: Annapurna Base Camp, Centralny Nepal, "Magiczne" flagi, NEPAL
odsłon: 1029 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-02-13 16:41
Data wykonania
grudzień 2014
Miejsce
Dodane do galerii
NEPAL

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ujął mnie ten bałagan ;)

Zupełnie nie ma za co. Na szczęście każdy ma inny gust, podobają się nam różne rzeczy i dzięki temu, możemy zobaczyć swoje fotografie oczami innych :-)

Skoro tak to autor zdjęcia widzi,to zwracam honor i przepraszam.

Dla mnie nadal oglądanie tego zdjęcia jest przyjemne. Nie znudziło mi się. Pozdrawiam :)

Strasznie lubię to zdjęcie. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale prawdopodobnie patrzę na nie z trochę z innej perspektywy. Dla mnie wiąże się ono nieodłącznie z wieloma emocjami towarzyszącymi jego powstaniu.
Idąc do ABC zrobiłam dużo zdjęć , ale to jest jedno z moich ulubionych. Dziękuję bardzo za opinie. Jadu, faktycznie, krok w bok i było by lepiej :-)

Totalny bałagan...można i tak powiedzieć. Ja spojrzałbym no tę fotkę z duchowego punktu widzenia. Chaos na zdjęciu to gonitwa naszych myśli-z tym to się chyba każdy zgodzi, kto próbował odrobinę medytować. Praktyka czyni mistrza i po jakimś czasie na umysł staje się spokojny, wiatr który rozwiewa nasze myśli i rzuca nimi z kąta w kąt uspokaja się. Zaczynamy widzieć ostro jak w odległości hiperfokalnej...potem kolejne obrazy znikają...i mamy pustkę. Om mani padme hung + amen:-)

Fotka jak fotka - jednemu leży, drugiemu nie. Motyw dość oklepany, dlatego płytka głębia ostrości jest jakąś próbą odskoczni od iluś tam podobnych ujęć. Ja to kupuję.

bałagan może nie, ale kadr bym widział inaczej, ostrość na fladze git, ale właśnie jakby nie wiem flaga była z boku a w tle ten zasłonięty Machhapuchhre :) ehh czepiają się ludziska :)

Na czym w tym zdjęciu skupić uwagę?-Totalny bałagan!

w sumie ciekawe, ale nie wiem, ... kadr mi trochę nie pasuje i ostrośćStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

AUSTRIA / Karyntia / Wysokie Taury

ARMENIA / Arcach / Górski Karabach

ARMENIA / Arcach / Górski Karabach

ARMENIA / Arcach / Górny Karabach....

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl