Galeria zdjęć
"Magiczne" flagi
NEPAL / Centralny Nepal / Annapurna Base Camp
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-02-13 16:41
- Data wykonania
- grudzień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- NEPAL
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Uj±ł mnie ten bałagan ;)
Zupełnie nie ma za co. Na szczę¶cie każdy ma inny gust, podobaj± się nam różne rzeczy i dzięki temu, możemy zobaczyć swoje fotografie oczami innych :-)
Skoro tak to autor zdjęcia widzi,to zwracam honor i przepraszam.
Dla mnie nadal ogl±danie tego zdjęcia jest przyjemne. Nie znudziło mi się. Pozdrawiam :)
Strasznie lubię to zdjęcie. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale prawdopodobnie patrzę na nie z trochę z innej perspektywy. Dla mnie wi±że się ono nieodł±cznie z wieloma emocjami towarzysz±cymi jego powstaniu.
Id±c do ABC zrobiłam dużo zdjęć , ale to jest jedno z moich ulubionych. Dziękuję bardzo za opinie. Jadu, faktycznie, krok w bok i było by lepiej :-)
Totalny bałagan...można i tak powiedzieć. Ja spojrzałbym no tę fotkę z duchowego punktu widzenia. Chaos na zdjęciu to gonitwa naszych my¶li-z tym to się chyba każdy zgodzi, kto próbował odrobinę medytować. Praktyka czyni mistrza i po jakim¶ czasie na umysł staje się spokojny, wiatr który rozwiewa nasze my¶li i rzuca nimi z k±ta w k±t uspokaja się. Zaczynamy widzieć ostro jak w odległo¶ci hiperfokalnej...potem kolejne obrazy znikaj±...i mamy pustkę. Om mani padme hung + amen:-)
Fotka jak fotka - jednemu leży, drugiemu nie. Motyw do¶ć oklepany, dlatego płytka głębia ostro¶ci jest jak±¶ prób± odskoczni od ilu¶ tam podobnych ujęć. Ja to kupuję.
bałagan może nie, ale kadr bym widział inaczej, ostro¶ć na fladze git, ale wła¶nie jakby nie wiem flaga była z boku a w tle ten zasłonięty Machhapuchhre :) ehh czepiaj± się ludziska :)
Na czym w tym zdjęciu skupić uwagę?-Totalny bałagan!
w sumie ciekawe, ale nie wiem, ... kadr mi trochę nie pasuje i ostro¶ć
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
"Magiczne" flagi
NEPAL / Centralny Nepal / Annapurna Base Camp
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-02-13 16:41
- Data wykonania
- grudzień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- NEPAL
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Uj±ł mnie ten bałagan ;)
Zupełnie nie ma za co. Na szczę¶cie każdy ma inny gust, podobaj± się nam różne rzeczy i dzięki temu, możemy zobaczyć swoje fotografie oczami innych :-)
Skoro tak to autor zdjęcia widzi,to zwracam honor i przepraszam.
Dla mnie nadal ogl±danie tego zdjęcia jest przyjemne. Nie znudziło mi się. Pozdrawiam :)
Strasznie lubię to zdjęcie. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale prawdopodobnie patrzę na nie z trochę z innej perspektywy. Dla mnie wi±że się ono nieodł±cznie z wieloma emocjami towarzysz±cymi jego powstaniu.
Id±c do ABC zrobiłam dużo zdjęć , ale to jest jedno z moich ulubionych. Dziękuję bardzo za opinie. Jadu, faktycznie, krok w bok i było by lepiej :-)
Totalny bałagan...można i tak powiedzieć. Ja spojrzałbym no tę fotkę z duchowego punktu widzenia. Chaos na zdjęciu to gonitwa naszych my¶li-z tym to się chyba każdy zgodzi, kto próbował odrobinę medytować. Praktyka czyni mistrza i po jakim¶ czasie na umysł staje się spokojny, wiatr który rozwiewa nasze my¶li i rzuca nimi z k±ta w k±t uspokaja się. Zaczynamy widzieć ostro jak w odległo¶ci hiperfokalnej...potem kolejne obrazy znikaj±...i mamy pustkę. Om mani padme hung + amen:-)
Fotka jak fotka - jednemu leży, drugiemu nie. Motyw do¶ć oklepany, dlatego płytka głębia ostro¶ci jest jak±¶ prób± odskoczni od ilu¶ tam podobnych ujęć. Ja to kupuję.
bałagan może nie, ale kadr bym widział inaczej, ostro¶ć na fladze git, ale wła¶nie jakby nie wiem flaga była z boku a w tle ten zasłonięty Machhapuchhre :) ehh czepiaj± się ludziska :)
Na czym w tym zdjęciu skupić uwagę?-Totalny bałagan!
w sumie ciekawe, ale nie wiem, ... kadr mi trochę nie pasuje i ostro¶ć
Polecaj± to zdjęcie































