Galeria zdjęć
nad brzegiem jeziora stałam...
CHORWACJA / Dalmacja / Ričice
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-02-17 21:30
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie powie, że ładna, ani, że fajnie wyszło, tylko, że woda nie bezbarwna, a zielona... Ech, colmar!! Twoja pi±tka jest, jak landrynka z Nancy:D
To za trud i po¶więcenie ... Oczywi¶cie żartuję - za fotkę :-)
Nie powiem, że się nie starałam: nóżki w krótkich spodniach przez wysokie i ostre trawy na pagórek usypany z kamieni wej¶ć musiały, by ponad przydrożnymi zaro¶lami stan±ć, a r±czka? R±czka usunęła z całego obrazka krzaczki po lewej i prawej, by pokazać jezioro w zgrabnym kwadracie ;-)
A ja my¶lałem, że to r±czka, która naciska spust migawki czyni te cuda...:-)
To było tak: stałam i z podziwu wyj¶ć nie mogłam, jaki ten ¶wiat piękny!! Bo to Jezioro Zielone (Zeleno Jezero), nie tylko z nazwy - najbardziej fotogeniczne i malownicze w¶ród imotskich jezior, choć sztuczne. Wapń czyni cuda...
... ale możliwa, jak to w przypowie¶ci Szwejka. Ładny kolor wody - a podobno jest bezbarwna: -)
... na której spoczęło oko colmara;) Nic więcej zrobić nie mogłam, bo k±piel nie jest dozwolona:(
Stałam i zrobiłam fotkę ... :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
nad brzegiem jeziora stałam...
CHORWACJA / Dalmacja / Ričice
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-02-17 21:30
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie powie, że ładna, ani, że fajnie wyszło, tylko, że woda nie bezbarwna, a zielona... Ech, colmar!! Twoja pi±tka jest, jak landrynka z Nancy:D
To za trud i po¶więcenie ... Oczywi¶cie żartuję - za fotkę :-)
Nie powiem, że się nie starałam: nóżki w krótkich spodniach przez wysokie i ostre trawy na pagórek usypany z kamieni wej¶ć musiały, by ponad przydrożnymi zaro¶lami stan±ć, a r±czka? R±czka usunęła z całego obrazka krzaczki po lewej i prawej, by pokazać jezioro w zgrabnym kwadracie ;-)
A ja my¶lałem, że to r±czka, która naciska spust migawki czyni te cuda...:-)
To było tak: stałam i z podziwu wyj¶ć nie mogłam, jaki ten ¶wiat piękny!! Bo to Jezioro Zielone (Zeleno Jezero), nie tylko z nazwy - najbardziej fotogeniczne i malownicze w¶ród imotskich jezior, choć sztuczne. Wapń czyni cuda...
... ale możliwa, jak to w przypowie¶ci Szwejka. Ładny kolor wody - a podobno jest bezbarwna: -)
... na której spoczęło oko colmara;) Nic więcej zrobić nie mogłam, bo k±piel nie jest dozwolona:(
Stałam i zrobiłam fotkę ... :)
Polecaj± to zdjęcie































