Galeria zdjęć
DOLINA ¦WIˇTYŃ
WłOCHY / SYCYLIA / AGRIGENTO
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.82 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2015-03-23 05:59
- Data wykonania
- czerwiec 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- WŁOCHY
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Swietne!
dobre:)))))
Dzięki pozdrowię:) A taka rada dla mnie od babci,,rób sobie zdjęcia na tle zabytków wtedy zawsze wygl±dasz młodo'' chyba w porównaniu do nich miała na my¶li hihi.:))
pozdrów Babcię od nas! 89 lat - toż ona całkiem młoda!!!!!
Fajowe foto :-)
Tak moja babcia ma bardzo trafne powiedzonka i ogromne poczucie humoru:)Dwa tygodnie temu byłam u niej na 89-tych urodzinach i powiedziała do mnie,,wiesz czuje ze dopiero zaczyna żyć'':)) i uczciła to wypadem nad morze z koleżankami!A to zdjęcie skomentowała ,,szkoda chłopa'':)
i w ten oto sposób Babcia weszła na globa. Aniu71, mamy nadzieję na kolejne cytaty:) A na poważnie - zazdroszczę Ci fajnej, kochanej babci!
A tak offlinowo nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z Babci±.
hehehe!
Sz........nistki! (-:
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
DOLINA ¦WIˇTYŃ
WłOCHY / SYCYLIA / AGRIGENTO
- Autor
- "> ( SO:4.82 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2015-03-23 05:59
- Data wykonania
- czerwiec 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- WŁOCHY
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Swietne!
dobre:)))))
Dzięki pozdrowię:) A taka rada dla mnie od babci,,rób sobie zdjęcia na tle zabytków wtedy zawsze wygl±dasz młodo'' chyba w porównaniu do nich miała na my¶li hihi.:))
pozdrów Babcię od nas! 89 lat - toż ona całkiem młoda!!!!!
Fajowe foto :-)
Tak moja babcia ma bardzo trafne powiedzonka i ogromne poczucie humoru:)Dwa tygodnie temu byłam u niej na 89-tych urodzinach i powiedziała do mnie,,wiesz czuje ze dopiero zaczyna żyć'':)) i uczciła to wypadem nad morze z koleżankami!A to zdjęcie skomentowała ,,szkoda chłopa'':)
i w ten oto sposób Babcia weszła na globa. Aniu71, mamy nadzieję na kolejne cytaty:) A na poważnie - zazdroszczę Ci fajnej, kochanej babci!
A tak offlinowo nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z Babci±.
hehehe!
Sz........nistki! (-:
Polecaj± to zdjęcie





























