Galeria zdjęć
pełen w±skich i krętych uliczek...
CHORWACJA / Hvar / Stari Grad
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2015-03-24 21:28
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Hvar
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo dziękuję. Stari Grad urzeka piękn± ¶ródziemnomorsk± architektur± i spokojem. Promenada wzdłuż portu, przy której ulokowały się liczne restauracje kafejki i sklepiki, widok na cumuj±ce jachty i otwarte morze, a także wieczorne ¶wiatła stylowych latarń stanowi± o niezwykłym klimacie tego niewielkiego miasteczka. Nie wiem, jak jest w pełni sezonu, ale we wrze¶niu nie było tłoczno, a w labiryncie kamiennych uliczek, których jest tu wyj±tkowo dużo, rzadko spotykało się jakiego¶ zagubionego - tak samo, jak my - wędrowca.
Jaka ladniutka uliczka :-)
Bardzo cieszy mnie Twój komentarz, Kingo. Jestem może zbyt monotematyczna, ale cóż? Nic nie poradzę, zakochałam się w Chorwacji miło¶ci± największ±. Po przekroczeniu chorwackiej granicy wita nas napis „Dobrodoąli”. Tak jest w istocie; czuję to do momentu, kiedy ten kraj opuszczam. Dziękuję i pozdrawiam:)
Lubię te Twoje chorwackie wspomnienia. Widzisz tak, jak ja chciałabym zobaczyć....
W czerwcu moim celem będzie ta piękna i urokliwa wyspa!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
pełen w±skich i krętych uliczek...
CHORWACJA / Hvar / Stari Grad
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2015-03-24 21:28
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Hvar
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo dziękuję. Stari Grad urzeka piękn± ¶ródziemnomorsk± architektur± i spokojem. Promenada wzdłuż portu, przy której ulokowały się liczne restauracje kafejki i sklepiki, widok na cumuj±ce jachty i otwarte morze, a także wieczorne ¶wiatła stylowych latarń stanowi± o niezwykłym klimacie tego niewielkiego miasteczka. Nie wiem, jak jest w pełni sezonu, ale we wrze¶niu nie było tłoczno, a w labiryncie kamiennych uliczek, których jest tu wyj±tkowo dużo, rzadko spotykało się jakiego¶ zagubionego - tak samo, jak my - wędrowca.
Jaka ladniutka uliczka :-)
Bardzo cieszy mnie Twój komentarz, Kingo. Jestem może zbyt monotematyczna, ale cóż? Nic nie poradzę, zakochałam się w Chorwacji miło¶ci± największ±. Po przekroczeniu chorwackiej granicy wita nas napis „Dobrodoąli”. Tak jest w istocie; czuję to do momentu, kiedy ten kraj opuszczam. Dziękuję i pozdrawiam:)
Lubię te Twoje chorwackie wspomnienia. Widzisz tak, jak ja chciałabym zobaczyć....
W czerwcu moim celem będzie ta piękna i urokliwa wyspa!
Polecaj± to zdjęcie






























