Galeria zdjęć
Kiedy¶ będę duży...
RPA / MPUMALNAGA / LION PAR
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.81 | SW:4.74 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2015-03-30 16:58
- Data wykonania
- marzec 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- RPA
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Opti7, d7200 wszedł, ale nie ma dobrych recenzji. Dali niewielkie, kosmetyczne zmiany w stosunku do 7100, nieuzasadniaj±ce ceny, choć Nikon nie ogłosił jeszcze wyj¶ciowej to chodzi po ok 4500. S± w zwi±zku z tym dwie wiadomo¶ci, jak zwykle dobra i zła. Zła, że 7100 nie tanieje, dobra, że jest wart swojej ceny:) Ja jeszcze czekam do końca kwietnia, potem kupuję, bo zbliża się kolejny wyjazd:)))))
Super
dokładnie Nikon d7100 jest bardzo ok . Powinien jeszcze troszkę stanieć w najbliższym czasie poniewaz wchodzi d7200.
oczywi¶cie wszyscy wiedz±, że patrz±c na koty tracę obiektywizm, ale ten jest na 5! Nawet gdyby był wężem. HEHE, na szczę¶cie nie jest! A wła¶nie zamieniam NIKONA d500 na d7100. Widzę, że warto. Szkło mam TAMROna 16-300
słodziak do potęgi!!!
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kiedy¶ będę duży...
RPA / MPUMALNAGA / LION PAR
- Autor
- "> ( SO:4.81 | SW:4.74 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2015-03-30 16:58
- Data wykonania
- marzec 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- RPA
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Opti7, d7200 wszedł, ale nie ma dobrych recenzji. Dali niewielkie, kosmetyczne zmiany w stosunku do 7100, nieuzasadniaj±ce ceny, choć Nikon nie ogłosił jeszcze wyj¶ciowej to chodzi po ok 4500. S± w zwi±zku z tym dwie wiadomo¶ci, jak zwykle dobra i zła. Zła, że 7100 nie tanieje, dobra, że jest wart swojej ceny:) Ja jeszcze czekam do końca kwietnia, potem kupuję, bo zbliża się kolejny wyjazd:)))))
Super
dokładnie Nikon d7100 jest bardzo ok . Powinien jeszcze troszkę stanieć w najbliższym czasie poniewaz wchodzi d7200.
oczywi¶cie wszyscy wiedz±, że patrz±c na koty tracę obiektywizm, ale ten jest na 5! Nawet gdyby był wężem. HEHE, na szczę¶cie nie jest! A wła¶nie zamieniam NIKONA d500 na d7100. Widzę, że warto. Szkło mam TAMROna 16-300
słodziak do potęgi!!!
Polecaj± to zdjęcie






























