Galeria zdjęć
Sadhu
NEPAL / Katmandu / ¦wi±tynia Małp
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2015-04-01 23:59
- Data wykonania
- styczeń 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Moje portrety
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
bardzo ładna fotka
To ja jestem już ostatnia łajza i techniczny analfabeta....:) podoba mi się!
ja też zachwycona jestem Twoimi portretami :) no ale ja to już zupełna amatorka jestem ;)
kolega znaczy fachowiec - artysta wyższej klasy. Ja jedynie zwykły amator do potęgi...czyli lajkonik :))) I nadal zachwycam się Twoimi portretami.
Mówię poważnie, kolega który się na tym zna mówi że wstydziłby się takie dziadostwo publikować i ja mu wierzę. Kto¶ kto wprawnym okiem na to spojrzy to od razu widzi co jest dobrze zrobione a co zepsute. Nie sztuk± jest ruszać suwakami bo to można opanować w ci±gu jednego dnia, ale sztuk± jest je tak ustawić żeby wzajemnie się uzupełniały a wtedy wyjdzie jaki¶ efekt.
proszę Cię, nie roz¶mieszaj mnie! Ja w PS (fakt, starej 7)podejmuję nieskuteczne próby od jaki¶ 3 lat. To co pokazujesz, to dla mnie mistrzostwo! Never tak się nie naumiem :( Inna rzecz, żem sama sobie drugie imię nadała TECHNOPIERDOŁA i fakt, że umiem program otworzyć już jest sukcesem. Korki muszę wzi±ć jak nic!
W PS ale tak szczerze to dopiero moje pierwsze kroki w postprodukcji, co też zreszt± widać:))
oczywi¶cie 5. Jestem zakochana w Twoich portretach. W jakim programie postprodukcja?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Sadhu
NEPAL / Katmandu / ¦wi±tynia Małp
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2015-04-01 23:59
- Data wykonania
- styczeń 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Moje portrety
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
bardzo ładna fotka
To ja jestem już ostatnia łajza i techniczny analfabeta....:) podoba mi się!
ja też zachwycona jestem Twoimi portretami :) no ale ja to już zupełna amatorka jestem ;)
kolega znaczy fachowiec - artysta wyższej klasy. Ja jedynie zwykły amator do potęgi...czyli lajkonik :))) I nadal zachwycam się Twoimi portretami.
Mówię poważnie, kolega który się na tym zna mówi że wstydziłby się takie dziadostwo publikować i ja mu wierzę. Kto¶ kto wprawnym okiem na to spojrzy to od razu widzi co jest dobrze zrobione a co zepsute. Nie sztuk± jest ruszać suwakami bo to można opanować w ci±gu jednego dnia, ale sztuk± jest je tak ustawić żeby wzajemnie się uzupełniały a wtedy wyjdzie jaki¶ efekt.
proszę Cię, nie roz¶mieszaj mnie! Ja w PS (fakt, starej 7)podejmuję nieskuteczne próby od jaki¶ 3 lat. To co pokazujesz, to dla mnie mistrzostwo! Never tak się nie naumiem :( Inna rzecz, żem sama sobie drugie imię nadała TECHNOPIERDOŁA i fakt, że umiem program otworzyć już jest sukcesem. Korki muszę wzi±ć jak nic!
W PS ale tak szczerze to dopiero moje pierwsze kroki w postprodukcji, co też zreszt± widać:))
oczywi¶cie 5. Jestem zakochana w Twoich portretach. W jakim programie postprodukcja?
Polecaj± to zdjęcie






























