Galeria zdjęć

Żelazne Wrota

GRECJA / Kreta / wąwóz Samaria

Zdjęcia: wąwóz Samaria, Kreta, Żelazne Wrota, GRECJA
odsłon: 572 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 2 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-08-05 08:43
Data wykonania
czerwiec 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Wydaje mi się, że ignorancją jest szukanie Żelaznych Wrót, przy niewiedzy czym one są i jak wyglądają. Niewiedzą jest to, że są one z kamienia a nie z żelaza.

Powtórnie przepraszam za literówki, tablet robi mi ciągle niespodzianki:)

Jędrzeju, brak wiedzy o wszystkich znanych miejscach na ziemi nie jest ignorancją jest brakiem wiedzy:) Do tej w przypadku wąwozu o którym mowa przyznaję się. W dalszym iednak ciągu uważam, że aby kogoś zachęcić do odwiedzenia ważnego dla nas miejsca trzeba się postarać. Cóż, kilka lat temu kilka osób wystawiłoby tej serii oceny, dziś nikt tego nie robi, hm...ze mną włącznie. Ale przecież czym innym jest polecenie zdjęcia (te poleczm, jeśli mnie zainspirują), a czym innym ocena techniczna zdjęcia. Tak więc z calym szacunkiem do Twoich relacji z podróży, z których kilka razy sama korzystałam (choćby z ostatniej w trakcie której jestem - do Chin, Yunnanu), pozwolę sobie wystawić ocenę techniczną zdjęcia.

Dziękuję za cenne uwagi odnośnie jakości zdjęć. Staram się zawsze pokazywać rzeczywistość taką jaka jest bez retuszu czy usuwania zbędnych elementów. Bez obrazy,opis jest jak najbardziej prawidłowy. Nazwa Żelazne Wrota jest powszechnie znana i przed wydaniem opinii można to sprawdzić. Ale rozumiem, że trudno przyznać się do swojej ignorancji lepiej "zwalić" wszystko na jakość (to było trochę złośliwe, przepraszam).

Samaria to piękno w samym sobie,ale trzeba to piękno umieć pokazać,bez urazy do autora.-mam żelazne wrota w galerii,trudno tam wykonać dobre zdjęcia,ale.... można!

Dzięki za odpowiedź:) Myślę, że Ty będąc tam i mając wąwóz oraz rzeczone przejście w pamięci na wszystkich swoich zdjęciach rozppznajesz kaźde miejsce. Ja jednak patrząc na tę serię doszukiwałam się zbieżności z opisem i go nie znalazłam. Absolutnie nie chciałabym tu dokonywać oceny, ale może gdyby fotki były lepszej jakości to stanowiłyby zachętę do odwiedzenia miejsca które przedstawiają, lub choćby zgłębienia wiedzy o wąwozie...

Tytułem wyjaśnienia, Żelazne Wrota (Sideresportes), to najwęższa część wąwozu Samaria. Jest to wąska szczelina między dwoma pionowymi ścianami. Myślę, że każde z tych zdjęć w jakimś sensie ilustruje ten głęboki jar.

Jędrzej, bez urazy, ale czy naprawdę sądzisz, że cała ta piątka zdjęć godna była pokazania? Przyglądam się im i - wybacz - nie widzę tu ani wrót ani wąwozu:(

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Ladakh / Stok Kangri

ISLANDIA / Islandia wschodnia / Hvalnes Lighthouse

ISLANDIA / Islandia południowa / Vestrahorn

ISLANDIA / Islandia południowa / Vestrahorn

ISLANDIA / Islandia południowa / Vestrahorn

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl