Galeria zdjęć

Ogrodzieniec

POLSKA / Woj. śląskie / wieś Podzamcze

Zdjęcia: wieś Podzamcze, Woj. śląskie, Ogrodzieniec, POLSKA
odsłon: 3368 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-08-28 19:53
Data wykonania
sierpień 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Urlopik prawie zakończony stąd wojaże ograniczam do najbliższej okolicy. Piękne resztki zamku w Ogrodzieńcu w Jurze K-Cz. Z tej strony wygląda to jako tako...od frontu budy, cyrk i kolorowy zawrót głowy. Kiedyś to była potężna warownia ale nie ostała się Szwedom, którzy tam jakiś czas stacjonowali a potem podpalili. Jeden z późniejszych właścicieli traktował zamek jako źródło materiału budowlanego i opychał kamienie i cegły potrzebującycm. II WW..potem nacojnalizacja etc. W latach 1949-1973 przeprowadzono prace zabezpieczające i dziś można zamek zwiedzać.

Polecają to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / . / .

POLSKA / . / .

POLSKA / kujawsko pomorskie / Nad Wisłą

POLSKA / opolskie / Opole

ANGLIA / Wielki Londyn / Londyn

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl