Galeria zdjęć

Szczyty

SłOWACJA / Tatry / Rysy

Zdjęcia: Rysy, Tatry, Szczyty, SłOWACJA
odsłon: 882 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-07-28 21:41
Data wykonania
lipiec 2021
Miejsce
Dodane do galerii
Słowacja

Opis zdjęcia
Widok na Mięguszowieckie Szczyty tuż przed zdobyciem Rysó od strony słowackiej

Komentarze do zdjęcia

Przyznaję rację o błędach. ja mam sporo przewodników, map i najrozmaitrzych książek które kupuje na miejscu i z nich także korzystam. Pozdrówka.

A ja korzystając z wycieczek słucham i przewodników, i szukam sama informacji o danych miejscach :-) A Wiki nie uważam za "najlepsze z dobrych", jest tam wiele błędów. Też pozdrawiam :-)

Akras my jeżdżąc w góry zawsze jeździmy indywidualnie i też nie mam nic przeciwko podróżowaniu przez biura podróży lecz ja to nazywam spędem. Tam chodzi o to żeby szybo załatwić wycieczkę i do domu.My niekiedy mamy trasy po 12 godzin wysoko na szczytach, które biuro podróży pozwoli sobie na to? Ja dowiaduje się dużo o danych miejscach z wikipedi wstawiając fotkę i ją opisując. Z biur podróży korzystamy zwiedzając jakieś miasta lecz też nie słucham co opowiada przewodnik lecz w tym czasie staram sie zobaczyć i udokumentować jak najwięcej a wiadomości mam z opisów fotek, które udostępniam i staram się opisać. Pozdrówka.

Aż wierzyć sie nie chce czytając Wasze komentarze. Na Słowacji my mimo że spędziliśmy tam w sumie około 190 dni to bardzo rzadko spotykaliśmy dużo ludzi. Niekiedy cały szlak przechodziliśmy i żadnej osoby nie spotykaliśmy, w dwóch przypadkach tj. trzecie wejście na Rysy i wejście na Sławkowski szczyt było kilkanaście ludzi, może mamy cholerne szczęście. Też wychodzimy wcześnie rano niekiedy z czołowymi lampkami na czole a to dlatego że pod wieczór w Tatrach lubi popadać deszcz a my jesteśmy już w pensjonacie. Jednym słowem w porównaniu z Polskimi Tatrami to na Słowacji jest luzik i o niebo taniej.. Pozdrawiam przedmówców.

Niestety coraz więcej jest "turystów" w tych wszystkich miejscach, do których można dotrzeć za pomocą biur podróży. Nie będę hipokrytką i napiszę tutaj, że sama od czasu do czasu korzystam z biura podróży. Nigdy nie byłam przeciw takiej formy zwiedzania. Zawsze dowiedziałam się mnóstwa informacji o danym kraju.

...ludzi było od cholery, mimo, że wystartowaliśmy o 5.30 rano...ale pogoda dopisała!!!Teraz czas wejść od strony polskiej..

Fantastyczny widok, też oglądałem go z tej strony. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ISLANDIA / Islandia Południowa / Lodowiec Vatnajökull

ISLANDIA / Islandia Południowa / Lodowiec Vatnajökull

ISLANDIA / południe wyspy / Jezioro przed czołem lodowca

ISLANDIA / Haukadalur (Dolina Sokołów) / Dolina gejzerów w Złotym Kręgu

NAMIBIA / Etosha / rezerwat

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl