Galeria zdjęć

Na straży

POLSKA / Tatry / Pod Starorobociańskim Wierchem

Zdjęcia: Pod Starorobociańskim Wierchem, Tatry, Na straży, POLSKA
odsłon: 1140 | poleca: 21 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2015-09-01 21:56
Data wykonania
sierpień 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

W tym przypadku, powodem pojawienia sie 16 kozic pod Starorobociańskim Wierchem była nadchodząca burza, zwierzęta wyczuły to, o czym ludzie przekonali się kilkanaście minut później. Tego nie widać na zdjęciu, jednak piętnaście minut później padał ulewny deszcz i rozpoczęła się burza z piorunami, każdy chował się w najbliższe zagłębienia terenu... Trwało to z przerwami ok. godziny.

Anyar :Miałem podobną przygodę, też na zboczu Świstówki, wieczorem o zmroku. To było wiele lat temu, w ostatnich latach mam wrażenie że kozice straciły swój instynkt dzikiego zwierzęcia nakazujący im trzymać się z dala od ludzi i czasem zaczynają się zachowywać podobnie jak lisy.

Z komentarzy przy zdjęciach tych zwrząt wynika, że kozice czają się prawie za każdą skałą, więc jest duże prawdopodobieństwo :)

co wcale nie znaczy, że sytuacja sie powtórzy :)

W takim razie trzeba wrócić na stoki Świstówki :)

Dawno temu, a nawet bardzo dawno :), zdarzyło mi się obserwować "od środka" stadko kozic wędrujących po stokach Świstówki. Niespodziewanie dla mnie i dla kozic nasze szlaki skrzyżowały się. Skończyło się na tym, że popatrzywszy sobie głeboko w oczy rozeszliśmy się w swoje strony. Zaskoczenie i dla mnie i dla nich było jednakowo duże :) I nawet miałam sporo czasu na fotograficzne udokumentowanie tego spotkania, ale ...zabrakło wolnego miejsca na kliszy... Taki pech... Resztka została wypstrykana "chwilę" wczesniej w okolicy Zawratu.

OK! Fakty: warto podróżować, robić zdjęcia i zamieszczać je na portalach podróżniczych ku radością wszystkich. Niekończące się spory o byłe co, nie mają sensu...

To nie spory Antoni, to poprostu fakty...:-)

Tak więc pozwolę sobie znacząco pomilczeć ;-)

Dziękuję i cieszę się, że zdjęcia się podobają. Jednocześnie bardzo proszę o zaniechanie niekończących się sporów dotyczących zwierząt dzikich i udomowionych :)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Kujawy / Bydgoszcz

POLSKA / opolskie / Opole

POLSKA / dolnośląskie / Boguszów

POLSKA / zachodniopomorskie / Gryfino

ESTONIA / Tallin / Kadrioru kunstimuuseum

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl