Galeria zdjęć
Paczków
POLSKA / woj.opolskie, pow.nyski / Paczków
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:4.97 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2015-09-04 18:35
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Paczków
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Najlepsze ruskie pierogi s± w Krakowie, w barze mlecznym Górnik, ul. Czysta 1. Miejsce specyficzne i klimatyczne...kloszardzi, emeryci, profesorowie UJ, AGH, UR...doktory i personel medyczny ze szpitala po drugiej stronie ulicy, tury¶ci z całego ¶wiata...no i wkrótce studenty. Polecam...przynajmniej raz w mcu biorę tam 4 porcje ruskich na zimno i jedn± na gor±co do bież±cej konsumpcji.
Ruskie pierogi - dobra rzecz - chociaż wyraĽnie preferuj± w Paczkowie pizze:-))) A co do filtru i nieba - na monitorze widzę wyraĽnie kolorowy szum - więc albo kiepski filtr, albo wysokie ISO, albo "nieodszumione" zdjęcie po ... wywołaniu, albo wszystko razem :-)))
A już chciałam jechać do Paczkowa popatrzeć na takie turkusowe niebo:))Jak byłam tam ostatni raz lało jak cholera ale za to jadłam wtedy najlepsze barowe ruskie pierogi gdzie¶ w ryneczku.
Ja używam...lekko podkręca kolory jak np. w przypadku bladego nieba i niezast±piony przy odbiciach w wodzie.
Kurde, musiałem sprawdaić w słowniku co to takiego :-))) Kto¶ to jeszcze używa? :-)))
Colmar...trafiłe¶ w sedno...filtr polaryzacyjny:-)
Ciekawy kolor nieba - taki ... "oczojebny" :-)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Paczków
POLSKA / woj.opolskie, pow.nyski / Paczków
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:4.97 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2015-09-04 18:35
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Paczków
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Najlepsze ruskie pierogi s± w Krakowie, w barze mlecznym Górnik, ul. Czysta 1. Miejsce specyficzne i klimatyczne...kloszardzi, emeryci, profesorowie UJ, AGH, UR...doktory i personel medyczny ze szpitala po drugiej stronie ulicy, tury¶ci z całego ¶wiata...no i wkrótce studenty. Polecam...przynajmniej raz w mcu biorę tam 4 porcje ruskich na zimno i jedn± na gor±co do bież±cej konsumpcji.
Ruskie pierogi - dobra rzecz - chociaż wyraĽnie preferuj± w Paczkowie pizze:-))) A co do filtru i nieba - na monitorze widzę wyraĽnie kolorowy szum - więc albo kiepski filtr, albo wysokie ISO, albo "nieodszumione" zdjęcie po ... wywołaniu, albo wszystko razem :-)))
A już chciałam jechać do Paczkowa popatrzeć na takie turkusowe niebo:))Jak byłam tam ostatni raz lało jak cholera ale za to jadłam wtedy najlepsze barowe ruskie pierogi gdzie¶ w ryneczku.
Ja używam...lekko podkręca kolory jak np. w przypadku bladego nieba i niezast±piony przy odbiciach w wodzie.
Kurde, musiałem sprawdaić w słowniku co to takiego :-))) Kto¶ to jeszcze używa? :-)))
Colmar...trafiłe¶ w sedno...filtr polaryzacyjny:-)
Ciekawy kolor nieba - taki ... "oczojebny" :-)))
Polecaj± to zdjęcie































