Galeria zdjęć

Dzielny wojak Szwejk

CZECHY / Europa Środkowa / Praha

Zdjęcia: Praha, Europa Środkowa, Dzielny wojak Szwejk, CZECHY
odsłon: 2018 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-10-11 20:36
Data wykonania
październik 2011
Miejsce
Dodane do galerii
Praha

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Jestem na 99,9% pewny o jaką armię Tobie chodzi. I też się z tym zgadzam ;)

Ależ ja całkowicie się zgadzam z Twoim komentarzem longin1974.

Spodnie tego żołnierza są rzeczywiście przydługie...chyba że tak stanowi regulamin a z regulaminami się nie dyskutuje. Wzorem munduru, drylu wojskowego jest dla mnie armia....Tu niestety nie powiem jaka bo by dopiero rozpętało się PIEKŁO gdzie dotychczasowa dyskusja byłaby lekkim wietrzykiem:-)

Myślę, że pozytywnych myśli o Twojej twórczości jest więcej. Jeżeli mój komentarz odebrałeś negatywnie, to niesłusznie. Dzięki Twojemu zdjęciu i komentarzom zwróciłem uwagę na rzeczywistość munduru, czyli odszedłem bogatszy. Dlatego dziękuję i czekam na dalszą aktywność. Ty zrobisz co uważasz.

Jakoś nie tęsknię za awanturą i udowadnianiem, że nie jestem faszystą. Z braku zdjęć, atakuje się tutaj już nawet moje komentarze, w związku z czym i te staram się ograniczać do bardzo niezbędnego minimum.

Podziwiałam galerię i piękne zdjęcia,może warto przemyśleć powrót.

Szczerze mówiąc, to nigdy nie zwracałem uwagi na kompanie reprezentacyjne. Wolę jednak oddziały naszej kompanii w mundurach galowych. Te, które występują we współczesnym "moro", czyli mundurze polowym nie podobają mi się za bardzo. Te chusty też by mogli sobie darować. Ale ten z obrazka wygląda, jakby wybrał się na bal przebierańców. Buty i spodnie, to ma chyba od garnituru.

Nie zauważyłam Twojej opinii pod żadnym z moich opowiadań z Chin czy z innych miejsc. Ale...uznaję Twoją opinię na temat mojej działalności na Globtroterze. Jest niezwykle celna! DZIĘKUJĘ za nią Antoni i wezmę pod uwagę. Tak, drążę zwykle temat do końca. Tyle, że sobie nie zdawałam sprawy, że mogę ranić przy tym ludzi.

Z czego niby mam się tłumaczyć, z tego, że masz ambicje? Lubisz wyszukiwać różnego rodzaju ułomności, dotyczy to tak zdjęć, jak i wypowiedzi. Drążysz temat do końca, czasami aż do kapitulacji Twojego rozmówcy, być może daje Ci to odrobinę satysfakcji. Osobiście wolałbym czytać Twoje opowieści z Chin, niż włączać się do takich dyskusji...

Nie no.... robi się tu bagienko, a nie portal podróżniczy. Nie moja to wina w całości - sorry. Przepraszam i wracam do ważniejszych spraw niż bagno w nie polecaniu kogoś zdjęć lub komentów nie takich jak głosi polityka. O ile głosi ;-) Jadę niedługo do Etiopii, więc cieszę się niezmiernie i proszę o wiadomości na ten temat :-))) Jakie niesamowite blogi są na temat Etiopii!!!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Andaluzja / El Chorro

SAHARA ZACHODNIA / Dakhla-Oued Ed-Dahab / Sebkhet Imlily

SAHARA ZACHODNIA / Dakhla-Oued Ed-Dahab / Sebkhet Imlily

SAHARA ZACHODNIA / Dakhla-Oued Ed-Dahab / Sebkhet Imlily

SAHARA ZACHODNIA / Dakhla-Oued Ed-Dahab / Sebkhet Imlily

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl