Galeria zdjęć
noc±...
POLSKA / Małopolska / Kraków
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2015-11-26 20:07
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Kraków
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Choć pusto na ulicy to zdjęcie bardzo udane, ma fajny klimat.. Niektóre zdjęcia wymagaj± czasu - opatrzenia albo dostrzeżenia czego¶. I tak jedne zyskuj±, a drugie trac±.
O tej porze najprzyjemniej spacerować po zatłoczonych za dnia i pełnych gwaru uliczkach starówki. Kraków posiada bogat± i ciekaw± historię oraz klimat, jakiego inne miasta mog± mu pozazdro¶cić. Kiedy dojeżdżam do tego miasta i widzę tabliczkę z napisem" Miasto Królów Wita" u¶miecham się:) To się czuje! Bardzo lubię bywać w Krakowie...
Cisza wieczorowej pory.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
noc±...
POLSKA / Małopolska / Kraków
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2015-11-26 20:07
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Kraków
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Choć pusto na ulicy to zdjęcie bardzo udane, ma fajny klimat.. Niektóre zdjęcia wymagaj± czasu - opatrzenia albo dostrzeżenia czego¶. I tak jedne zyskuj±, a drugie trac±.
O tej porze najprzyjemniej spacerować po zatłoczonych za dnia i pełnych gwaru uliczkach starówki. Kraków posiada bogat± i ciekaw± historię oraz klimat, jakiego inne miasta mog± mu pozazdro¶cić. Kiedy dojeżdżam do tego miasta i widzę tabliczkę z napisem" Miasto Królów Wita" u¶miecham się:) To się czuje! Bardzo lubię bywać w Krakowie...
Cisza wieczorowej pory.
Polecaj± to zdjęcie































