Galeria zdjęć
Start biedronki
POLSKA / Opole / Nad Odr±
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2015-11-28 16:59
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Owady
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pięć za dynamiczne ujęcie.
Ma wiele wspólnego z globtroterami, bo podróżujemy m.in. po to, by poznać też przyrodę w naszym, b±dĽ innym kraju :) ¦wietna fotka :)
Refleks niesamowity!:)
super uchwycony moment:) gratuluję ;)
:)
Anyar, co¶ w tym jest...ale że one takie przewiduj±ce, te pierdonki...Tolek! No i wiedziałam do kogo uderzyć:) Bliżej terminu się odezwę, pamiętam jak na targach gaworzyłe¶ na ich stoisku z winkiem:)
Nitkaska, my¶lę, że w kwestii Etiopii, pomocna byłaby naczelna Poznaj ¦wiat, której ojciec Roman Rojek jest konsulem honorowym Etiopii
Ano przyleciały i to 13 lat temu, gdy o uchodĽcach z tamtego rejonu nikt nie my¶lał, taka forpoczta :)
czuję, że powinnam się do Ciebie zwrócić z pro¶b± o zagrozenia w Etiopii - lece w styczniu. Co by nie powiedzieć, nie miałam pojęcia, że jakie¶ biedroki przywędrowały do PL z Azji! I za tę wiedzę wielkie dzięki!!!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Start biedronki
POLSKA / Opole / Nad Odr±
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2015-11-28 16:59
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Owady
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pięć za dynamiczne ujęcie.
Ma wiele wspólnego z globtroterami, bo podróżujemy m.in. po to, by poznać też przyrodę w naszym, b±dĽ innym kraju :) ¦wietna fotka :)
Refleks niesamowity!:)
super uchwycony moment:) gratuluję ;)
:)
Anyar, co¶ w tym jest...ale że one takie przewiduj±ce, te pierdonki...Tolek! No i wiedziałam do kogo uderzyć:) Bliżej terminu się odezwę, pamiętam jak na targach gaworzyłe¶ na ich stoisku z winkiem:)
Nitkaska, my¶lę, że w kwestii Etiopii, pomocna byłaby naczelna Poznaj ¦wiat, której ojciec Roman Rojek jest konsulem honorowym Etiopii
Ano przyleciały i to 13 lat temu, gdy o uchodĽcach z tamtego rejonu nikt nie my¶lał, taka forpoczta :)
czuję, że powinnam się do Ciebie zwrócić z pro¶b± o zagrozenia w Etiopii - lece w styczniu. Co by nie powiedzieć, nie miałam pojęcia, że jakie¶ biedroki przywędrowały do PL z Azji! I za tę wiedzę wielkie dzięki!!!
Polecaj± to zdjęcie





























