Galeria zdjęć
Wędrówki w makach
POLSKA / opolskie / Opole
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-12-12 08:51
- Data wykonania
- maj 2015
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I to wszystko koło Opola? Bardzo proszę! I chabry i k±kole. Jeżeli tak, to muszę wreszcie tam wrócić
Ja pamiętam i mam za płotem ,chabry też się trafiaj± ,k±kole też mam ,ale dam na życzenie. ;-)
Z dzieciństwa pamiętam rosn±ce w zbożu maki, chabry i k±kole. Teraz już tylko maków trochę zostało. Może chabry gdzie¶ w Polsce jeszcze się uchowały?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wędrówki w makach
POLSKA / opolskie / Opole
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-12-12 08:51
- Data wykonania
- maj 2015
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I to wszystko koło Opola? Bardzo proszę! I chabry i k±kole. Jeżeli tak, to muszę wreszcie tam wrócić
Ja pamiętam i mam za płotem ,chabry też się trafiaj± ,k±kole też mam ,ale dam na życzenie. ;-)
Z dzieciństwa pamiętam rosn±ce w zbożu maki, chabry i k±kole. Teraz już tylko maków trochę zostało. Może chabry gdzie¶ w Polsce jeszcze się uchowały?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.





























