Galeria zdjęć
Rado¶ć o poranku...
POLSKA / pow-żniński / Dolina Noteci
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-12-16 14:29
- Data wykonania
- czerwiec 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Przyroda i jej oblicze...
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
fajny klimat
Fajnie wyszło :)
Nastrojowe D
Wolę to poprzednie "rowerowe" zdjęcie, jest bardziej nastrojowe. To natomiast kipi kolorem, ja wolę nastrój. Ale i tak piękne
zgłoszę się na korki:)
Możliwe, że "podpis" jest wynikiem dwukrotnej konwersji ... w szopie. Trzeba wrócić do korzeni. Pozdrawiam.
Obróbka bez zmian,tylko w TIF,A NASTĘPNIE NA jpg-POZDRAWIAM
Ekstra. I nie ma podpisu "obróbki". Zmieniłe¶ "narzędzia pracy"? :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Rado¶ć o poranku...
POLSKA / pow-żniński / Dolina Noteci
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-12-16 14:29
- Data wykonania
- czerwiec 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Przyroda i jej oblicze...
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
fajny klimat
Fajnie wyszło :)
Nastrojowe D
Wolę to poprzednie "rowerowe" zdjęcie, jest bardziej nastrojowe. To natomiast kipi kolorem, ja wolę nastrój. Ale i tak piękne
zgłoszę się na korki:)
Możliwe, że "podpis" jest wynikiem dwukrotnej konwersji ... w szopie. Trzeba wrócić do korzeni. Pozdrawiam.
Obróbka bez zmian,tylko w TIF,A NASTĘPNIE NA jpg-POZDRAWIAM
Ekstra. I nie ma podpisu "obróbki". Zmieniłe¶ "narzędzia pracy"? :-)
Polecaj± to zdjęcie






























